Paulina Przybysz rapuje dla dzielnych kobiet! “Chcemy do łóżka, tam wszystko odpuszcza…”

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy klip wokalistki zapowiada nową płytę, która ukaże się jesienią.

Zapewne nieprzypadkowo Paulina Przybysz na premierę swojego najnowszego singla wybrała Dzień Matki. W nowym kawałku była członkini Sistars rapuje bowiem o dzielnych kobietach zorganizowanych do granic.

Teledysk do singla Dzielne Kobiety to prawdziwy żywioł. Włożyłam do niego masę mocy, odwagi, szczerości i miłości. – napisała na Facebooku artystka. Razem z nią w klipie wystąpiły dziesiątki silnych, odważnych kobiet, które na planie miały za zadanie – po prostu być sobą.

Ale to nie koniec niespodzianek. Muzyka do kawałka Dzielne Kobiety jest efektem współpracy wokalistki z Zamilską. To dzięki niej utwór Dzielne Kobiety wybrzmiewa dobrym bassem i elektronicznymi dźwiękami.

Jak Wam się podoba nowe, odważne oblicze Pauliny Przybysz?

Nowy klip wokalistki zapowiada nową płytę, która ukaże się jesienią. Zapewne nieprzypadkowo Paulina Przybysz na premierę swojego najnowszego singla wybrała Dzień Matki. W nowym kawałku była członkini Sistars rapuje bowiem o dzielnych kobietach zorganizowanych do granic. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →