materiały promocyjne

Pati”: Spin-off „Skazanej” obejrzymy już w kwietniu


14 marca 2023

Podziel się newsem:

28 kwietnia w serwisie Player.pl zadebiutuje 6-odcinkowy polski serial Pati. To spin-off popularnej Skazanej. Na czym skupi się fabuła produkcji?

Pati ze Skazanej z własnym serialem

Polski serial kryminalny Bartosza Konopki Skazana jest najpopularniejszą produkcją w historii serwisu Player.pl. Z pewnością wielu widzów zachwyci się wiadomością, że już 28 kwietnia na platformie zadebiutuje spin-off produkcji: Pati. Tytułowa bohaterka to jedna z więziennych koleżanek Alicji Mazur (Agata Kulesza), która uczy się, jak funkcjonować w trudnej rzeczywistości zakładu karnego. Słynęła z barwnego charakteru i świetnego poczucia humoru. Teraz dostaje własny serial.

materiały promocyjne Player.pl

O czym opowie Pati?

Nowy serial opowie o wydarzeniach Pati (Ola Adamska) sprzed Skazanej – dowiemy się, jak trafiła za kratki. Okazuje się, że postać tkwiła w trudnej sytuacji życiowej przede wszystkim przez toksyczną matkę Julitę (Agnieszka Przepiórska). Gdy ta wciągnięta jest w wir przestępczego świata i problemów narkotykowych, to na Pati spada odpowiedzialność opiekowania się rodzeństwem – Natalką (Natalia Wolska) i Natankiem (Fryderyk Surowiec). Cały czas próbuje ratować się przed patologicznym życiem. Czy jej się to uda? Zobaczymy już 28 kwietnia.

materiały promocyjne Player.pl

Serial zadebiutuje 28 kwietnia

Na Player.pl pojawi się 6 odcinków serialu Pati. W obsadzie zobaczymy również aktorów, takich jak Ewa Gawryluk, Marek Richter, Magdalena Walach, Tomasz Drabek, Filip Gołąb, Grażyna Bułka, Ina Sobala, Ewa Telega i Tomasz Schimscheiner. Za scenariusz odpowiada ekipa serialu Skazana. Reżyserem produkcji jest Bartek Ignaciuk (Wielka woda, Podatek od miłości), a zdjęcia realizuje Klaudiusz Dwulit (Furioza).

materiały promocyjne Player.pl

28 kwietnia w serwisie Player.pl zadebiutuje 6-odcinkowy polski serial Pati. To spin-off popularnej Skazanej. Na czym skupi się fabuła produkcji? Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Pati ze […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →