materiały promocyjne filmu „The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years”

Ostatni Beatlesi znów razem. Zagrają w wyjątkowym coverze „Let It Be


17 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Paul McCartney i Ringo Starr znów połączyli siły. Już w piątek ukaże się cover utworu Let It Be w wykonaniu Dolly Parton z członkami The Beatles, a także dwoma innymi słynnymi muzykami.

Let It Be w nowym wydaniu

Dwóch członków legendarnej grupy The BeatlesPaul McCartney i Ringo Starr – pojawią się we wspólnym utworze. To nowa intepretacja ich utworu Let It Be w wykonaniu Dolly Parton. Znana artystka muzyki country zaprosiła do coveru również Petera Framptona, a także Micka Fleetwooda, wieloletniego członka zespołu Fleetwood Mac.

Artystka wyda singiel 18 sierpnia. Będzie on promować jej nadchodzący album Rockstar, który będzie pierwszą prawdziwie rockową płytą Parton. Dlaczego teraz? Niedawno została zaproszona do prestiżowego Rock and Roll Hall of Fame i chce udowodnić, że na to zasługuje. Kompilacja będzie projektem pełnym gwiazd gatunku, ale nie zabraknie na niej popularnych współczesnych muzyków. W 30 utworach usłyszymy między innymi Lizzo, Eltona Johna, P!nk, Miley Cyrus czy Stinga.

Ostatni wspólny utwór od Beatlesów jeszcze w tym roku

Nie jest to jedyna nowość od Beatlesów. Jeszcze w tym roku ma pojawić się nowe i ostatnie nagranie grupy, które dokończono przy użyciu sztucznej inteligencji. Zapowiedział tak Paul McCartney. „Byliśmy w stanie wziąć głos Johna i przepuścić go przez tę sztuczną inteligencję, abyśmy mogli zmiksować nagranie tak, jak zwykle. Daje ci to pewną swobodę. To jest ta dobra strona, a potem jest też przerażająca strona. Będziemy musieli po prostu zobaczyć, dokąd to prowadzi” – powiedział w „BBC Radio”.

Jak tłumaczy „The Guardian” prawdopodobnie będzie to kompozycja Lennona z 1978 roku zatytułowana Now and Then. Demo było jedną z kilku piosenek na kasetach oznaczonych For Paul, które Lennon nagrał na krótko przed śmiercią w 1980 roku, które później zostały przekazane McCartneyowi przez wdowę po Lennonie, Yoko Ono.

Paul McCartney i Ringo Starr znów połączyli siły. Już w piątek ukaże się cover utworu Let It Be w wykonaniu Dolly Parton z członkami The Beatles, a także dwoma innymi słynnymi muzykami. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →