Open’er Festival 2018: Kolejna gwiazda wielkiego formatu dołączyła do line up’u!


26 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Drugi headliner Open’er Festival 2018 ma na koncie ponad 150 milionów sprzedanych albumów i singli!

Organizatorzy Open’er Festival 2018 wyciągnęli kolejnego asa z rękawa. Po ogłoszeniu pierwszego headlinera, którym jest Gorillaz, przyszedł czas na… Bruno Marsa!

Bruno Mars jest jednym z najpopularniejszych artystów ostatniej dekady. Poza solową karierą pisze teksty piosenek dla takich gwiazd, jak Adele, Alicia Keys czy Sugababes, a nagrany razem z Markiem Ronsonem przebój Uptown Funk ma już prawie 3 miliardy wyświetleń w serwisie YouTube!

W maju 2017 roku Bruno Mars odwiedził Polskę w ramach trasy 24K Magic World Tour. 7 lipca jeden z najciekawszych i najpopularniejszych artystów na świecie pojawi się na głównej scenie Open’er Festival 2018. Organizatorzy zapewniają: To będzie bardzo gorąca, sobotnia noc w Gdyni! Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Bruno Mars potrafi rozgrzać publikę do czerwoności. :)

 

Drugi headliner Open’er Festival 2018 ma na koncie ponad 150 milionów sprzedanych albumów i singli! Organizatorzy Open’er Festival 2018 wyciągnęli kolejnego asa z rękawa. Po ogłoszeniu pierwszego headlinera, którym jest Gorillaz, przyszedł czas na… Bruno Marsa! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →