materiały promocyjne

Only The Poets wracają do Polski


06 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po dwóch koncertach w listopadzie 2022 roku brytyjski zespół Only The Poets wraca do Polski z kolejnymi dwoma występami.

Ulubieńcy polskiej publiczności

2023 rok nie przestaje nas rozpieszczać. Ekipa Only The Poets powraca do Polski! Po sukcesie ich koncertów w Warszawie i Poznaniu (ten w Warszawie został wyprzedany do ostatniego miejsca) powracają, by dwukrotnie wystąpić w stolicy w klubie Palladium (11 i 12 kwietnia). Zespół przyjedzie promować swój ostatni album demos. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem. Kto wie? Być może w Palladium przedpremierowo usłyszymy efekty tej pracy?

Only The Poets – Every Song I Ever Wrote

Namaszczeni przez Louisa Tomlinsona

Choć indie-popowy zespół powstał w 2017 roku, ich kariera nabrała prawdziwego rozpędu w 2022 roku za sprawą występu przed koncertem Louisa Tomlinsona, byłego członka One Direction. Only The Poets ubrało się zebrać rzesze wiernych fanów, jednak to wydarzenie sprawiło, że znacznie poszerzyli grono wielbicieli. Jako największe inspiracje muzyczne członkowie grupy wymieniają m.in.: Michaela Jacksona, Blur, The Stone Roses oraz Oasis.  Muzyka zespołu regularnie gościła w BBC Radio 1, a singiel Even Hell został wybrany utworem tygodnia w 2018 roku. Ich wydany w 2018 roku utwór Dead Young trafił na soundtrack gry Dream League Soccer 2019.

Plakat promujący polskie koncerty zespołu

Only The Poets powracają do Polski

Po dwóch koncertach w listopadzie 2022 roku brytyjski zespół Only The Poets wraca do Polski z kolejnymi dwoma występami. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Ulubieńcy polskiej publiczności […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →