materiały promocyjne

Oficjalna zapowiedź ostatniego sezonu „The Crown”. Będą dwie części


10 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Szósty i ostatni sezon „The Crown” zakończy się w dwóch częściach. Na Netfliksie zobaczymy je 16 listopada i 14 grudnia.

Finał The Crown już za chwilę

Powraca flagowy serial Netfliksa The Crown z szóstym, finałowym sezonem produkcji. Zobaczymy go w dwóch częściach. W czteroodcinkowej części pierwszej – która zadebiutuje już 16 listopada tego roku – serial ponownie przyjrzy się historii księżnej Diany w ostatnich latach jej życia. Poznamy lepiej jej związek z Dodim Fayedem i zobaczymy tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginęła Lady Di. Druga część szóstego sezonu pokaże po raz pierwszy bajkową relację księcia Williama oraz Kate Middleton. Finał The Crown skupi się też na Złotym Jubileuszu Królowej i ślubie Karola i Camilli. 6 odcinków części drugiej ukaże się 14 grudnia. Sezon lata 1997-2005, w czasie których premierem Wielkiej Brytanii był Tony Blair.

materiały promocyjne

Rewelacyjna obsada powraca

Elizabeth Debicki znów wciela się w postać księżnej Diany, grając obok Dominika Westa, który gra księcia Karola. Imelda Staunton kontynuuje swoją rolę jako królowa Elżbieta II, występując obok Jonathana Pryce’a jako księcia Filipa oraz Lesley Manville w roli księżniczki Małgorzaty. Tony’ego Blaira zagra Bertie Carvel. W filmie pojawiają się także Salim Daw jako Mohamed Al Fayed i Khalid Abdalla jako Dodi Fayed. Debiutują również Rufus Kamp jako Książę William i Fflyn Edwards jako Książę Harry. Twórcą i scenarzystą serialu jest ponownie Peter Morgan. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

The Crown jest uznanym serialem dostępnym na platformie Netflix. Od momentu swojej premiery w 2016 roku, produkcja zdobyła wiele prestiżowych nominacji i nagród. Wliczając w to 10 nominacji do Złotych Globów, z których zdobyła 4 statuetki, a także 69 nominacji do nagród Emmy, z czego pierwsze cztery sezony zdobyły 21 nagród. Dodatkowo serial został wyróżniony między innymi 15 nominacjami do nagród BAFTA.

Szósty i ostatni sezon „The Crown” zakończy się w dwóch częściach. Na Netfliksie zobaczymy je 16 listopada i 14 grudnia. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Finał The Crown już za […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →