Oderwij oczy od smartfona. O tym mówi nowy teledysk Neneh Cherry!


07 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Szwedzka wokalistka, która w ubiegłym roku wróciła z piątym solowym albumem, zaprezentowała kolejny teledysk do pochodzącej z niego piosenki. Tym razem wideoklipu doczekał się numer Natural Skin Deep.

Za reżyserię nietuzinkowej ilustracji odpowiada Crack Stevens, autor m.in. doskonałego obrazu do Charcoal Baby od Blood Orange.

Wydana po czterech latach od poprzedniego krążka, płyta Broken Politics spotkała się ze świetnym przyjęciem zarówno wśród fanów artystki, jak i krytyków. Producentem albumu, nad którym unosi się duch brytyjskiej szkoły trip-hopu, jest Kieran Hebden, doskonale znany jako Four Tet.

W ramach promocji najnowszego wydawnictwa Neneh Cherry wystąpi już 22 lutego w Warszawie.

Szwedzka wokalistka, która w ubiegłym roku wróciła z piątym solowym albumem, zaprezentowała kolejny teledysk do pochodzącej z niego piosenki. Tym razem wideoklipu doczekał się numer Natural Skin Deep. Za reżyserię nietuzinkowej ilustracji odpowiada Crack Stevens, autor m.in. doskonałego obrazu do Charcoal Baby od Blood Orange. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →