O.S.T.R. wypuścił pierwszy numer na swoim nowym, oficjalnym kanale YouTube


08 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W Best I Can O.S.T.R. wspierają Młody Olisadebe i LUCK7.

Nowy utwór, nowy początek O.S.T.R.

Utwór zapowiada wydawnictwo pt. Poczekaj, sprawdzę w telefonie, które ukaże się 29 lutego. To, co dzieje się teraz z O.S.T.R. jest o tyle ważne, że kilka dni temu potwierdziły się plotki o odejściu rapera z Asfalt Records. Adam Ostrowski spędził w labelu Tytusa aż 23 lata – był przez to najdłużej działającym raper pod szyldem jednej wytwórni w Polsce.

Czytaj też: Potwierdziło się. O.S.T.R. odchodzi z Asfalt Records

„Zostałem sam ze swoim bałaganem i z moim brakiem doświadczenia”

O.S.T.R. nazwał kilka dni temu Best I Can „pierwszym kawałkiem, który wyda osobiście“. Informacji tej towarzyszyło oświadczenie rapera:

„To już w sumie jest oficjalne, że odszedłem z Asfalt Records z tego powodu, że Tytus zajmuje się zupełnie innymi rzeczami, zupełnie innymi biznesami i nie ma czasu na prowadzenie wytwórni. Generalnie taka normalna kolej rzeczy po 23 latach. Każdy może zmienić pasję, dlatego też życzę Marcinowi jak najlepiej. Ja zostałem z tym swoim bałaganem sam i z moim brakiem doświadczenia wydawania płyt. (…) Otwieramy kanał YouTube – O.S.T.R.. (…) Na tym kanale znajdzie się wiele fajnych rzeczy muzycznych i też okołomuzycznych. Pokażę Wam trochę życia z backstage’u, na trasie. Będę też wrzucać niepublikowane kawałki, trailery, klipy i inne rzeczy” – powiedział O.S.T.R.

Kup bilet na II edycję 120 Rap Fest

Zmiany, zmiany, zmiany, ale jedna rzecz pozostaje bez zmian – największa rapowa domówka u O.S.T.R., która odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Mowa o II edycji 120 RAP FEST, gdzie pojawią się m.in. Eldo, Molesta, Polska Wersja, JWP, Sarius i donGURALesko. Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie!

W Best I Can O.S.T.R. wspierają Młody Olisadebe i LUCK7. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nowy utwór, nowy początek O.S.T.R. Utwór zapowiada wydawnictwo pt. Poczekaj, sprawdzę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →