okładka płyty „No Strings Attached”

*NSYNC wraca? Wygląda na to, że popularny boysband wypuści piosenkę do filmu „Trolle 3”


04 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

*NSYNC to Lance Bass, Justin Timberlake, Chris Kirkpatrick, JC Chasez i Joey Fatone. Pod tym szyldem muzycy ostatni raz nagrali nowe utwory w 2001 roku. 

Wielka popularność ponad dwie dekady temu

*NSYNC? Jeden z najbardziej znanych popowych zespołów drugiej połowy lat 90., który ukształtował brzmienie tamtych czasów – obok m.in. Backstreet Boys, Britney Spears czy Christiny Aguilery. Po wydaniu swojej czwartej i ostatniej płyty Celebrity, *NSYNC mieli znowu wejść do studia – dokładnie dwie dekady temu, jesienią 2003 roku. Tak się jednak nie wydarzyło.Ww 2004 r. swoje odejście z grupy ogłosił najbardziej chyba dziś znany jej członek, Justin Timberlake. 

Bez nowej muzyki

*NSYNC próbowali potem działać coś w kwartecie, ale w 2007 r. na dobre się rozeszli. Czasami pojawiali się w różnych konfiguracjach – raz nawet w pełnym składzie podczas rozdania MTV Video Music Awards w 2013 roku, ale nie nagrywali nowej muzyki. Wygląda jednak na to, że właśnie się to zmieniło i niedługo usłyszymy rezultaty. 

Nośne gwizdanie i trollowe czupryny

Przyczynkiem do reunionu jednego z najbardziej znanych boysbandów na świecie ma być październikowa premiera 3. części filmu Trolle (w oryginale: Trolls Band Together). W ramach promocji w USA pojawiły się właśnie plakaty promocyjne filmu z wyraźnym logiem *NSYNC. Umieszczono na nich kody QR, które przekierowują na stronę z muzycznym teaserem piosenki „Take You to a Better Place”. Póki co słychać tylko nośne gwizdanie i widać charakterystyczne „*N” oraz 5 trollowych „czupryn”. Ale to dla nas to dostateczny sygnał, że coś się kroi. Tym bardziej, że Justin Timberlake mocno związany jest trollową franczyzą – nie tylko podkłada głos jednej z głównych postaci, ale też stworzył do niej popowy hit Can’t Stop the Feeling:

*NSYNC to Lance Bass, Justin Timberlake, Chris Kirkpatrick, JC Chasez i Joey Fatone. Pod tym szyldem muzycy ostatni raz nagrali nowe utwory w 2001 roku.  Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →