Nowy sezon American Crime Story o morderstwie Versace


25 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Chociaż drugi sezon American Crime Story jeszcze nie powstał, wiemy już, czego dotyczyć będzie kolejny, trzeci sezon.

American Crime Story to jedna z najlepszych serialowych produkcji tego roku. Ekranizacja procesu O. J. Simpsona – słynnego futbolisty i aktora, który zamordował swoją żonę – nagrodzona została aż dziewięcioma nagrodami Emmy.

Od dawna wiadomo już, że kolejna seria opowiadać będzie o tragicznych skutkach huraganu Katrina w Nowym Orleanie. Chociaż dopiero jest w produkcji (zobaczymy go w 2017 roku), poznaliśmy już temat trzeciego sezonu American Crime Story.

Będzie to historia Gianniego Versace – założyciela domu mody Versace, który został zamordowany w 1997 roku w swoim pałacu przez seryjnego mordercę Andrew Cunana. Po kilku dniach od zbrodni jej sprawca popełnił samobójstwo.

Scenariusz stworzy Ryan Murphy, jeden z reżyserów i producentów poprzednich sezonów oraz serialu American Horror Story. Głównym źródłem informacji o zbrodni będzie dla Murphy’ego książka Vulgar Favors Maureen Orth, która zawiera rozmowy z 400 ludźmi z otoczenia mordercy i ofiary.

Sprawdź także:
Jakub Żulczyk robi serial z HBO! Sześć dni z życia dilera kokainy

Chociaż drugi sezon American Crime Story jeszcze nie powstał, wiemy już, czego dotyczyć będzie kolejny, trzeci sezon. American Crime Story to jedna z najlepszych serialowych produkcji tego roku. Ekranizacja procesu O. J. Simpsona – słynnego futbolisty i aktora, który zamordował swoją żonę – nagrodzona została aż dziewięcioma nagrodami Emmy. Od dawna wiadomo już, że kolejna […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →