Nowy klub na koncertowej mapie Łodzi. Zagrają Rebeka, BOKKA i Mikromusic


07 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jesienią na scenie nowego klubu w Łodzi – OHM – wystąpią m.in. Rebeka, Julia Marcell, Reni Jusis, Mikromusic i BOKKA.

Manufaktura stała się własnie trochę fajniejsza, bo poza sklepami restauracjami i kawiarniami, na otoczonym zabytkowymi pofabrycznymi budynkami Rynku otwiera się właśnie nowy klub – OHM. Jego wystrój nawiązywać będzie do historycznej przestrzeni, ale poprzemysłowe wnętrza nabiorą charakteru dzięki m.in. renowacji zabytkowych elementów – podłogi, okien czy żyrandoli.

logo_ohm

Ważniejsze od tego, jak klub będzie wyglądał, jest to, kto w nim zagra. Jesienią OHM odwiedzą najlepsi artyści polskiej sceny popowej i alternatywnej. 15 października zagra Tymon Tymański, 21 października swoje electro-popowe numery wykona Rebeka, a 29 października wystąpi Julia Marcell. W kolejnych dwóch miesiącach klub w ramach swoich tras odwiedzą Shy Albatross (Natalia Przybysz), Soniamiki, Reni Jusis, Mikromusic oraz BOKKA.

Najbliższe koncerty w OHM w Łodzi:

15.10 – Tymon Tymański
21.10 – Rebeka
29.10 – Julia Marcell
05.11 – Shy Albatross (Natalia Przybysz)
19.11 – Soniamiki
25.11 – Reni Jusis
03.12 – Mikromusic
10.12 – BOKKA

Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Sprawdź także:
Drugie urodziny Winyl Marketu w Miłości

Jesienią na scenie nowego klubu w Łodzi – OHM – wystąpią m.in. Rebeka, Julia Marcell, Reni Jusis, Mikromusic i BOKKA. Manufaktura stała się własnie trochę fajniejsza, bo poza sklepami restauracjami i kawiarniami, na otoczonym zabytkowymi pofabrycznymi budynkami Rynku otwiera się właśnie nowy klub – OHM. Jego wystrój nawiązywać będzie do historycznej przestrzeni, ale poprzemysłowe wnętrza […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →