Kino Muza dorobi się nowych sal. Wyglądają świetnie!

Obserwuj nas na instagramie:

Kino Muza to jedno z najprężniej działających i najstarszych kin studyjnych w Polsce. Ich dewiza to “Wiemy, co gramy”. Niedługo kino powiększy się o dwie nowe sale.

Już niedługo Kino Muza dorobi się dwóch nowych sal. Będą na piętrze, tam gdzie jeszcze w 2015 roku mieściła się kawiarnia Cicha Kuna. Oprócz specyficznego wystroju, pomieszczenia otrzymają miejsca dla ok. 50 osób. Jedno z nich będzie stylizowana na przestrzeń kawiarni, a projekt drugiego kojarzy nam się ze strefą chilloutu.

nowe sale kino muza

– Kino Muza od 10 lat bardzo prężnie się rozwija. Pracujemy nad możliwie najbogatszym repertuarem i w pewnym momencie doszliśmy do ściany. To, co ograniczało liczbę premier i wydarzeń, to jedna sala. Od kilku lat szukaliśmy możliwości rozbudowy i taka pojawiła się niedawno. Zamknięcie Cichej Kuny i sąsiadującej szkoły walki pozwala nam zrealizować ten projekt – mówi Gosia Kuzdra, kierowniczka Muzy.

nowe sale kino muza

– Chcieliśmy, żeby jedna z sal była bardzo komfortowa, bo takiego stylu jeszcze w Poznaniu nie ma. Druga to kawiarniana. Będziemy korzystali z jej mobilności. Dzięki możliwości rozłożenia wykładziny i przestawienia krzeseł, będą mogły jej używać np. dzieci podczas warsztatów.

Obie sale będą przystosowane akustycznie, dzięki czemu będzie można z nich korzystać równolegle. Oprócz dwóch pomieszczeń filmowych, kino rozbuduje się o małą kawiarnię i foyer z dojściem do tarasu. Ten znajduje się na dachu Muzy. W budynku zostanie też zamontowana winda, dzięki czemu osoby niepełnosprawne będą mogły swobodnie korzystać z usług kina. Projekt przygotowało Toya Design.

nowe sale kino muza

Kino Muza to jedno z najprężniej działających i najstarszych kin studyjnych w Polsce. Ich dewiza to “Wiemy, co gramy”. Niedługo kino powiększy się o dwie nowe sale. Już niedługo Kino Muza dorobi się dwóch nowych sal. Będą na piętrze, tam gdzie jeszcze w 2015 roku mieściła się kawiarnia Cicha Kuna. Oprócz specyficznego wystroju, pomieszczenia otrzymają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →