Wielki powrót legendarnej Nokii 3310!


15 lutego 2017

Podziel się newsem:

Twój super smartfon przestał działać po tym, jak pierwszy raz go upuściłeś? Daj sobie spokój i kup Nokię 3310, która właśnie wraca do produkcji!

Reklama

Nowe egzemplarze Nokii 3310, być może pierwszego telefon wielu z tej części naszych czytelników, którzy urodzili się pod koniec lat 80., już wkrótce trafią do sklepów. Licencję na niezniszczalną Nokię wykupiła firma HMD Global, która chce sprzedawać ją po 59 euro.

Słynny model Nokii ma zostać zaprezentowany w nowej odsłonie, co trochę nas niepokoi, bo po co poprawiać klasyka? Na razie nieznane są dokładne szczegóły zmian, które producent chce wprowadzić w urządzeniu. Kupienie 3310 może być całkiem sensownym wyborem – telefon miał solidną baterię (trzymała 260 godzin!) i niezniszczalną konstrukcję, więc jest idealny, żeby zabrać go na przykład w góry. W takich miejscach można przypomnieć sobie, że Snapchat nie jest wcale tak niezbędny.

Oryginalna Nokia 3310 trafiła do sprzedaży w 2000 roku i była przełomowa – na świecie sprzedano 126 milionów egzemplarzy tego urządzenia.

Twój super smartfon przestał działać po tym, jak pierwszy raz go upuściłeś? Daj sobie spokój i kup Nokię 3310, która właśnie wraca do produkcji! Nowe egzemplarze Nokii 3310, być może pierwszego telefon wielu z tej części naszych czytelników, którzy urodzili się pod koniec lat 80., już wkrótce trafią do sklepów. Licencję na niezniszczalną Nokię wykupiła […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: