fot. materiały prasowe

Nocny Market startuje, czyli streetfood i klimat w jednym miejscu


21 maja 2021

Podziel się newsem:

Nocny Market to szczególne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Na targu, który zorganizowano na starych peronach kolejowych posmakujecie jedzenia z całego świata, a wystawcy zrobią wszystko, by zadowolić nawet najbardziej delikatne podniebienie. Nocny startuje już dziś – wiecie, gdzie wpadać.

Nocny Market w Warszawie już po raz szósty

Właśnie rozpoczyna się szósty sezon dla Nocnego Marketu, warszawskiej inicjatywy gastronomicznej. Lecz nie tylko – jasne, po to się żyje, żeby jeść, ale można też przy okazji poświęcić się też innym, fajnym aktywnościom. Degustowaniem napojów wyskokowych, komfortowym chillowaniem, pląsaniem na dancefloorze. Normalnie żyć nie umierać, jeśli już znajdziecie sobie taką miejscówkę. Albo… jeśli jesteście wygodniccy, poczekacie, aż ktoś zrobi to za Was. My od razu podpowiadamy – Nocny Market to crème de la crème spośród warszawskich outdoorowych opcji. Stali wystawcy równa się Twoja ulubiona szamka dostępna zawsze. Goście z gastrobranży oznaczają nowe smaki. Strefa muzyczna to coś, co lubimy najbardziej, a instagramowa przestrzeń – to już sami wiecie, co z nią robić.

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno

nocny marekt warszawa otwarcie
fot. materiały prasowe

Nocny Market na ratunek gastronomii

Jak wiadomo, pandemia uderzyła w nas wszystkich – mocno oberwało się też oczywiście właścicielom restauracji, barów i kawiarni. Zamknięcie branży na dwa tygodnie było nieustannie przesuwane, a niektórzy nie dotrwali do lata, aby się odkuć. Z pomocą dla przedsiębiorców dotkniętych stratami, przychodzi właśnie Nocny Market.

Przeczytaj: Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno part II

W tym roku właściciele chcą wesprzeć wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w gastronomii lub nie mogli rozwinąć skrzydeł właśnie przez pandemię. Możliwość wystawiania się na Nocnym Markecie pozwoli im na powrót do działania w branży gastronomicznej, a także regularne karmienie warszawskich foodies w każdy weekend.

z informacji prasowych
nocny marekt warszawa otwarcie
fot. materiały prasowe

Neony, postindustrial i jedzenie

Wieczory w takim anturażu to uczta nie tylko dla żołądka, ale również dla oka. Przy czym: poza efektami wizualnymi, nie wolno zapomnieć o tym, co najważniejsze. O ludziach(?) i o jedzeniu. Prezentujemy Wam wystawców, którzy rozpieszczą Wasze kubki smakowe w weekend otwarcia.

Na Nocnym Markecie znajdziecie: Włoski Strajk-Pizza Napoletana, Smoke BBQ,Masittā Korea food, Bao Dao Street Food, Foodtruck ElCamino, Melted,DESEO,BYDŁO i POWIDŁO, Meat-ing, Place,Pho, Kwadrat, Pogromcy Meatów, YakoTako, Polska Kiełbasa by Szymon Czerwiński, Bangkok soi, Makrell,Vivala Churros, FISH AND CHIPS by Bydło iPowidło, Steaks&Seafood Francuska, Dim sum Factory, Burgazje-Bao Burgers & Asian Street Food, Słoiki Warszawskie, Corn Dogs Brodka, Melody-Naturalne Lody i Tiki Wonton-Vege Food.

Nocny Market działa od czwartku do niedzieli, a już dziś wielkie otwarcie. Wpadajcie, bawcie się, jedzcie.

Nocny Market to szczególne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Na targu, który zorganizowano na starych peronach kolejowych posmakujecie jedzenia z całego świata, a wystawcy zrobią wszystko, by zadowolić nawet najbardziej delikatne podniebienie. Nocny startuje już dziś – wiecie, gdzie wpadać. Nocny Market w Warszawie już po raz szósty Właśnie rozpoczyna się szósty sezon dla Nocnego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.