Nowy singiel New People – najbardziej wiosenna piosenka tej wiosny!

Obserwuj nas na instagramie:

Niezal-popowa supergrupa zapowiada swoją debiutancką płytę piosenką “Lucky One”.

Słyszeliście ich już w takich projektach jak The Car Is On Fire, Magnificient Muttley, Drakoty, Eric Shoves Them In His Pockets, czy Crab Invasion i Wicked Giant. Muzycy tych zespołów zwarli szyki i swoimi singlami “Better Ways” oraz “Banana Split” dali znać, że zapowiadają się jako jeden z najciekawszych indiepopowych zespołów w Polsce. Teraz czas na płytę!

New People to siedem kolorowych muzycznych osobowości połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. Razem tworzą harmonijną mieszankę popu, soft rocka lat 70-tych, disco i motownowego bujania. Zespół tworzą: Alicja Boratyn (Wicked Giant), Jakub Czubak i Piotr Piechota (The Car Is On Fire), Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley), Natalia Pikuła (Drekoty) i Jakub Sikora (Crab Invasion, ZaStary), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets).

New People zapowiadają swoją debiutancką płytę piosenką “Lucky One”. Z łagodnym uśmiechem i nutą nadziei w głosie śpiewają o smutku, samotności i bezsilności. Wędrując po swoich muzycznych fascynacjach, od wczesnych nagrań wytwórni Motown, po gitarowe wybuchy rodem z pierwszych płyt Radiohead, zapraszają na wycieczkę wgłąb siebie. Zakochani w śpiewaniu na głosy i dawnym popie nie boją się poruszać nieoczywistych akordów i osobistych melodii.

Zespół New People będziecie mogli usłyszeć na festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu. Karnety w cenie 89 złotych dostępne są na Biletomat.pl.

Niezal-popowa supergrupa zapowiada swoją debiutancką płytę piosenką “Lucky One”. Słyszeliście ich już w takich projektach jak The Car Is On Fire, Magnificient Muttley, Drakoty, Eric Shoves Them In His Pockets, czy Crab Invasion i Wicked Giant. Muzycy tych zespołów zwarli szyki i swoimi singlami “Better Ways” oraz “Banana Split” dali znać, że zapowiadają się jako […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →