New Model Army na pięciu koncertach w Polsce! Sprawdź, gdzie zagrają


17 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kultowy angielski zespół New Model Army zapowiedział nową płytę i ogromną trasę koncertową, która obejmuję aż 5 polskich miast! W październiku pojawią się w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Zespół New Model Army powstał w 1980 roku w angielskim mieście Bradford. Od początku istnienia liderem, wokalistą i autorem tekstów jest Justin Sullivan. Pozostali członkowie grupy to: Ceri Monger (bas), Michael Dean (perkusja), Dean White (klawisze) i Marshal Gill (gitara).

Obecnie na ich dorobek płytowy składa się aż 17 wydawnictw. Ostatni album – Winter ukazał się w 2016 roku.

New Model Army – nowa płyta

Zespół kilka dni temu zapowiedział nową płytę – krążek zatytułowany From Here ukaże się 23 sierpnia 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

Zasadne jest wrażenie, że ta płyta jest inna od poprzednich, ale też wciąż zawiera wszystkie elementy, które charakteryzują naszą szczególnie niezidentyfikowaną muzykę – być może nawet bardziej niż kiedykolwiek. A „From Here” było oczywistym tytułem. Płyta należy do wyjątkowego miejsca i szczególnego czasu – co dzieje się na świecie, gdzie jesteśmy jako zespół i gdzie jesteśmy jako ludzie.

New Model Army w Polsce

W ramach trasy promującej nowe wydawnictwo, zespół ogłosił dużą trasę koncertową po Europie, podczas której zagra w aż 5 polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będziecie mogli ich usłyszeć:

13.10. – Poznań, Tama
15.10. – Gdynia, Klub Muzyczny Ucho
16.10. – Warszawa, Proxima
17.10. – Wrocław, Stary Klasztor
18.10. – Kraków, Kwadrat

New Model Army w Polsce – bilety

Zespół, w swojej niemal 40-letniej karierze, wielokrotnie występował w Polsce. Ostatni koncert miał miejsce w 2017 roku podczas XXIII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Bilety na jesienne wydarzenia w 5 polskich miastach znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

New Model Army w Poznaniu i Gdyni

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.