usplash.com/nasa

NASA prezentuje trailer swojej darmowej platformy streamingowej


31 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

NASA zaprezentowała trailer swojego najnowszego projektu: platformy streamingowej NASA+, która już teraz jest dostępna w wersji beta.

Odkryj kosmos

Zastanawialiście się kiedyś, czym na co dzień zajmują się osoby pracujące w NASA? Okazuje się, że między innymi pracują nad własną platformą streamingową. Amerykańska agencja kosmiczna zaprezentowała trailer swojego najnowszego projektu o nazwie NASA+. Będzie to platforma streamingowa mająca oferować dostęp do filmów i seriali dokumentalnych oraz popularnonaukowych, wywiadów z astronautami i naukowcami, a także transmisji na żywo z kosmosu.

Co jednak wyjątkowo ważne, platforma streamingowa będzie dostępne dla wszystkich za darmo. Tak na temat projektu wypowiedział się zastępca biura komunikacji NASA, Marc Etkind.

Przestrzeń kosmiczna będzie od teraz dostępna na wyciągnięcie ręki dzięki platformie streamingowej NASA. Pomoże nam to lepiej opowiedzieć historie o tym, jak badamy nieznane w powietrzu i kosmosie, a także wprowadzamy innowacje i inspirujemy ludzi poprzez odkrycia.

Data oficjalnej premiery platformy nie jest jeszcze znana, jednak prawdopodobnie wystartuje ona jeszcze w tym roku. Już teraz bowiem można zapisać się do wersji beta, dostępnej w przeglądarce, a niedługo także w aplikacji mobilnej. Dedykowana aplikacja pojawi się też na urządzeniach typu Smart.

Oficjalny trailer platformy streamingowej NASA+

Amerykańska agencja kosmiczna nagrodzona… Emmy

Część z was prawdopodobnie ma problem z wyobrażeniem sobie materiałów, jakie będziemy mogli znaleźć na platformie streamingowej NASA+. Spieszymy z pomocą. Doskonałym przykładem są relacje z pierwszego testu załogowego pojazdu, który zawiezie astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną oraz relacje z misji marsjańskiej. Materiały te zostały nawet nagrodzone przez Amerykańską Akademię Telewizyjną nagrodami Emmy w 2019 roku. Z pewnością będą one dostępne na platformie streamingowej, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

NASA zaprezentowała trailer swojego najnowszego projektu: platformy streamingowej NASA+, która już teraz jest dostępna w wersji beta. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Odkryj kosmos Zastanawialiście się kiedyś, czym na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →