Najseksowniejsi faceci szołbizu w nowym klipie Charli XCX! Diplo, Cameron Dallas… Kto jeszcze?


01 sierpnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Drogie Panie, w końcu coś miłego dla oka i ucha. ;)

Jedna z najbardziej nieskrępowanych wokalistek współczesnego szołbizu tym razem zamiast kusić swoim ciałem – postanowiła odwrócić role.

W klipie do najnowszego singla Boys największe ciacha na świecie, m.in. Diplo, Joe Jonas i Cameron Dallas, wyginają się w kuszących pozach parodiując typowe sexy obrazki z popowych teledysków.

Takiej obfitości przystojniaków w jednym klipie chyba jeszcze nie widzieliśmy. ;) Do udziału w nowym, wyreżyserowanym przez siebie klipie, Charli XCX namówiła takie sławy, jak Joe Jonas, Charlie Puth, Cameron Dallas, G-Eazy, Mark Ronson, Dan Smith z zespołu Bastille, Connor Franta, Diplo, Tom Daley i Theo Hutchcraft z zespołu Hurts. <3 <3 <3

Hm… okazuje się, że panowie myjący w pianie auto lub wijący się na płatkach czerwonych róż wcale nie prezentują się gorzej od płci pięknej. A przy okazji okazało się, że zarówno Charli XCX, jak i faceci, którzy pojawili się w klipie Boys mają niezłe poczucie humoru oraz sporo dystansu do siebie i… showbiznesu. ;)

 

Drogie Panie, w końcu coś miłego dla oka i ucha. ;) Jedna z najbardziej nieskrępowanych wokalistek współczesnego szołbizu tym razem zamiast kusić swoim ciałem – postanowiła odwrócić role. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →