Najlepsze gacie na imprezę? After panty! Majtki z Sosnowca to żart, który… stał się hitem.


12 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Z jednorazowej akcji dla beki Weronika Twardowska zrobiła kultowy produkt i… niezły biznes.

Matki z Sosnowca zdobyły już większą sławę, niż stringi z Koniakowa. Dlaczego? Bo gacie by After Panty to aktualnie najlepszy imprezowy outfit, nie tylko na Śląsku. ;)

Zaczęło się od instalacji/żartu. Weronika Twardowska znalazła opuszczony lokal po lumpeksie. Postanowiła zrobić sobie mały żarcik i zrobiła witrynę fake’owego sklepu z… Majtkami z Sosnowca. Żart wkrótce zamienił się w pomysł na biznes, bowiem okazało się, że zainteresowanie lokalnymi gaciami przerosło wszelkie oczekiwania.

W ten sposób powstały Majtki z Sosnowca by After Panty, w których imprezuje się w powstałej po lumpeksie Dziupli. Tak, Majtki z Sosnowca są tak fajne, że zbrodnią jest cokolwiek na nie założyć. ;)

Zresztą właścicielka After Panty nie tylko organizuje sesje i imprezy w majtkach, ale też w samych gaciach biega po dachach i jeździ na deskorolce.

A żeby wyjaśnić, o co dokładnie chodzi z tymi Majtkami z Sosnowca nakręciła bardzo zacny promo filmik. :) Zobaczcie, jak to się robi w Katowicach. :)

Z jednorazowej akcji dla beki Weronika Twardowska zrobiła kultowy produkt i… niezły biznes. Matki z Sosnowca zdobyły już większą sławę, niż stringi z Koniakowa. Dlaczego? Bo gacie by After Panty to aktualnie najlepszy imprezowy outfit, nie tylko na Śląsku. ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →