Masz fajną drugą połówkę i niezłe 4 litery? Zostań twarzą najbardziej hipsterkich majtek w Polsce!


23 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Majtki z Sosnowca ogłosiły casting!

Niedawno pisaliśmy o ich fenomenie. O tym, dlaczego Majtki z Sosnowca są takie fajne i skąd w ogóle się wzięły (bo wbrew pozorom – nie z Sosnowca!) – możecie przeczytać tutaj:

Najlepsze gacie na imprezę?After panty! Majtki z Sosnowcato żart, który… stał się hitem.

A teraz czas na clue newsa, czyli prawdziwa gratka dla wszystkich spragnionych fejmu i splendoru, którzy powyżej pasa mają uśmiech na twarzy, a poniżej pasa też jest się czym pochwalić. Nie, nie… to nie jest żadna niemoralna propozycja. Po prostu Majtki z Sosnowca ogłosiły casting na fajną parę fajnych ludzi, którzy będą reklamować najbardziej hipsterskie gacie w Polsce.

Szukamy super pary do krótkiego filmiku video. Oczywiście latanie w majtkach, ale wszystko w wyborowym towarzystwie i oczywiście rock’n rollowym smaczkiem!

Krótko, acz treściwie. Tak właśnie brzmi zamieszczone na Facebooku ogłoszenie. Sesja odbędzie się 30 stycznia, a dokładne info w temacie wymagań i sposobu przesyłania zgłoszeń otrzymacie kontaktując się z Majtkami z Sosnowca na Fejsbukowym privie.

Gólcie nogi i do dzieła!

via GIPHY

Fot.: Majtki z Sosnowca Facebook, Anna Mika Photography

Majtki z Sosnowca ogłosiły casting! Niedawno pisaliśmy o ich fenomenie. O tym, dlaczego Majtki z Sosnowca są takie fajne i skąd w ogóle się wzięły (bo wbrew pozorom – nie z Sosnowca!) – możecie przeczytać tutaj: Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →