Najlepsi komicy na Sopot Stand-Up Festival 2019

Podziel się newsem:

13 lipca w Operze Leśnej w Sopocie będziemy świadkami pierwszej edycji Sopot Stand-Up Festival. Na scenie zaprezentują się najpopularniejsi polscy komicy. Sprawdźcie szczegóły.

Na scenie Opery Leśnej w Sopocie już za nieco ponad tydzień zaprezentuje się czołówka polskich stand-uperów. Wystąpią:

Łukasz Lotek Lodkowski

Jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie cechy, które posiada – od głosu, przez mimikę, gestykulację aż po unikalne spostrzeżenia na tematy wszelkie – bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania najliczniejszych tłumów.

Błażej Krajewski

Komik z Bydgoszczy. Crème de la crème polskiego stand-upu. Pasjonat dubbingu. Posiada umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Uwielbiany przez tłumy m.in. za Ivonę, Patola, Cejrowskiego i Lindę. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej specjalnie dla Was zagra swój najnowszy materiał.

Michał Leja

Stand-uper i improwizator, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce i środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Nagrał on jako jeden z nielicznych polskich komików swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Paweł Chałupka

Skrzydlata dusza i pięknie pokręcony umysł skrywany pod maską frustrata. Fenomenalny komik. Laureat licznych nagród stand-upowych. Jego komedia to opowieści ukazujące, jak ciekawy i zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o ludzkich dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie nieprzerwanie od 2011 roku.

Tomek Kołecki

Cudowne dziecko polskiego stand-upu. Najpopularniejszy komik młodego pokolenia. Rocznik 97, na scenie od 2013 r. Zaprezentuje Wam swój najnowszy materiał.

Sopot Stand-Up Festival 2019 – bilety

Bilety na Sopot Stand-Up Festival 2019 są dostępne już od 49 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Sprawdźcie także: Trasa Please, Stand-up! 2019

13 lipca w Operze Leśnej w Sopocie będziemy świadkami pierwszej edycji Sopot Stand-Up Festival. Na scenie zaprezentują się najpopularniejsi polscy komicy. Sprawdźcie szczegóły. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie już za nieco ponad tydzień zaprezentuje się czołówka polskich stand-uperów. Wystąpią: Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
49-149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →