via cebullion.io

Nadchodzi polska kryptowaluta Cebullion


26 maja 2022

Podziel się newsem:

Spekulant i trader Rafał Zaorski zarejestrował w Urzędzie Patentowym znak słowny „cebullion”. Właśnie tak będzie się nazywać nowa polska kryptowaluta.

Nowa polska kryptowaluta – Cebullion

Cebullion ma być kryptowalutą tworzoną z myślą działania tam, gdzie jest zapotrzebowanie na cyfrowy odpowiednik polskiego złotego. Ma oferować bezpośrednią zamianę gotówki na walutę wirtualną. Każdy token będzie w 100% pokryty w twardej gotówce lub innych aktywach odpowiadających w 100% wartości Cebulliona. Dzięki wsparciu podmiotów i integracji z aplikacją użytkownicy będą w stanie w wygodny sposób wymieniać polskie złote na Cebullion za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu. Implementacja technologii inteligentnych kontraktów (Smart Contracts) zapewni bezpieczeństwo i transparentność funkcjonowania. Waluta jest zaprojektowany tak, aby każdy zainteresowany podmiot w łatwy sposób wdrożył ją w swoich rozwiązaniach. Rozwiązanie oparte o cross-chain zapewnia uniwersalność użytkowania Cebulliona w przestrzeni cyfrowej. Waluta powstaje z myślą o giełdach, firmach, projektach i inwestorach.

Cebullion jak Dogecoin?

Zastanawiając się, dlaczego kryptowaluta będzie nosić taką, a nie inną nazwę, nie trzeba szukać daleko. W przestrzeni internetowej „cebula” czy też „cebulak” to osoba chciwa, próbująca zaoszczędzić na najmniejszych drobiazgach. Pejoratywne określenie najczęściej dotyczy Polaków, stąd nazwa kryptowaluty jest dość satyryczna. Warto przypomnieć tutaj przypadek Dogecoina – kryptowaluty z wizerunkiem słynnego Pieseła, stworzonej przez Billy’ego Markusa i Jacksona Palmera w 2013 roku jako żart wyśmiewający ryzykowne spekulacje na rynku tychże walut. Dogecoin zyskał większą popularność w 2021 roku za sprawą tweetów Elona Muska. Miliarder zapowiedział także, że waluta z wizerunkiem Pieseła zostanie użyta do sfinansowania lotu w kosmos, jednak nadal się to nie wydarzyło.

Pomysłodawcą Cebulliona jest Rafał Zaorski – spekulant giełdowy, który zarobił ponad 40 milionów złotych na załamaniu kryptowalut.

Taconafide – Kryptowaluty

Spekulant i trader Rafał Zaorski zarejestrował w Urzędzie Patentowym znak słowny „cebullion”. Właśnie tak będzie się nazywać nowa polska kryptowaluta. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Nowa polska […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →