N.E.R.D wydał nową płytę. Pharrell Williams wyznał, który kawałek na No_One Ever Really Dies jest najważniejszy.


16 grudnia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pierwszy od 7 lat krążek zespołu Pharrella Williamsa miał premierę 15 grudnia 2017.

Pharrell Williams, Hugo Chad i Shay Haley kazali fanom długo czekać na nowy materiał, ale kiedy już powrócili – zrobili to z klasą, przytupem i pełnym zaangażowaniem (również politycznym).

Jak wyznał lider grupy w programie Zane’a Lowe’a Beats 1, najważniejszym kawałkiem na płycie No_One Ever Really Dies jest muzyczny komentarz do śmierci Keitha Scotta – Afro-Amerykanina zastrzelonego w ubiegłym roku przez policję podczas kontroli.

W skomponowanym przez Franka Oceana utwór Don’t Don’t Do It występuje gościnnie M.I.A i Kendrick Lamar, a paradoksalnie bardzo pogodny utwór ma skłaniać do refleksji.

Kendrick i M.I.A to nie jedyni goście, którzy pojawiają się na nowej płycie grupy N.E.R.D. Na krążku No_One Ecer Really Dies usłyszymy też Rihannę, André 3000 i Future’a.

 

 

Pierwszy od 7 lat krążek zespołu Pharrella Williamsa miał premierę 15 grudnia 2017. Pharrell Williams, Hugo Chad i Shay Haley kazali fanom długo czekać na nowy materiał, ale kiedy już powrócili – zrobili to z klasą, przytupem i pełnym zaangażowaniem (również politycznym). Jak wyznał lider grupy w programie Zane’a Lowe’a Beats 1, najważniejszym kawałkiem na […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: