N.E.R.D powrócił po 7 latach! W nowym kawałku Lemon rapuje Rihanna!


02 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

No-One Ever Really Dies! ;)

Od czasów wydania ostatniej grupy N.E.R.D. Pharrell Williams był cały “Happy”, nagrywał m.in. ze Snoop Dogg’iem i Daft Punkiem. Ale wszyscy fani jego rockowego wcielenia tęsknili za zespołem N.E.R.D.

No i w końcu się doczekali! W sieci właśnie pojawił się klip do kawałka Lemon, w którym występują 2 piękne panie – rapująca gościnnie Rihanna i twerkująca Mette Towley – ulubiona tancerka Pharrella.

Założona przez Pharrella Williamsa  Chada Hugo, i Shae Haley zespół zawiesił swoją działalność w 2010 roku. Jednak 2 lata temu Pharrell zdradził w rozmowie z fanami, że N.E.R.D. pracuje nad nowym materiałem. No to teraz czekamy na kolejną płytkę. :)

No-One Ever Really Dies! ;) Od czasów wydania ostatniej grupy N.E.R.D. Pharrell Williams był cały “Happy”, nagrywał m.in. ze Snoop Dogg’iem i Daft Punkiem. Ale wszyscy fani jego rockowego wcielenia tęsknili za zespołem N.E.R.D. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →