materiały prasowe

Muse zapowiada dziewiątą płytę! Jest też nowy utwór


17 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Muse podzielił się ze światem swoim nowym utworem. Compliance pochodzi z dziewiątej płyty Brytyjczyków.

Dziewiąta płyta Muse

Po dwóch miesiącach od pierwszej zajawki nowego materiału, Muse tym razem oficjalnie zapowiada płytę. Dziewiąty studyjny album Brytyjczyków nosi tytuł Will Of The People.

Will Of The People powstało w Los Angeles i Londynie pod wpływem rosnącej niepewności i niestabilności na całym świecie. Pandemia, nowe wojny w Europie, masowe protesty i zamieszki, próby insurekcji, zachwianie się zachodniej demokracji, wzrost autorytaryzmu, pożary, katastrofy naturalne i destabilizacja światowego porządku – wszystko to stworzyło Will Of The People. Był to dla nas wszystkich czas pełen niepokoju i zmartwień. Zachodnie imperium i świat naturalny, które przez długi czas nas otulały, są naprawdę zagrożone. Ten album jest osobistym przewodnikiem przez te lęki i przygotowaniem na to, co nastanie po nich.

czytamy w enigmatycznej zapowiedzi

Poznaliśmy także tracklistę oraz okładkę krążka.

  1. Will Of The People
  2. Compliance
  3. Liberation
  4. Won’t Stand Down
  5. Ghosts (How Can I Move On)
  6. You Make Me Feel Like It’s Halloween
  7. Kill Or Be Killed
  8. Verona
  9. Euphoria
  10. We Are Fucking Fucked
Muse zapowiada dziewiątą płytę! Jest też nowy utwór
okładka płyty Muse – Will Of The People

Na nowy krążek Muse będziemy musieli niestety jeszcze trochę zaczekać. Will Of The People ukaże się dopiero 26 sierpnia.

Nowa zapowiedź Will Of The People

Otrzymaliśmy od Muse również nowy singiel, promujący nadchodzącą płytę. Kawałek prezentuje bardziej popową, syntezatorową i elektroniczną stronę brytyjskiego zespołu. Fani zapewne są już przyzwyczajeni do takiej mnogości gatunków.

Compliance jest o obietnicy i gwarancji bezpieczeństwa, którymi w czasach wrażliwości karmią nas potężne byty. Gangi, rządy, demagogowie, algorytmy mediów społecznościowych i religie mamią nas zwodniczymi kłamstwami i pocieszającymi bajkami. Chcą, żebyśmy wyznawali ich wąski światopogląd w zamian za posłuszeństwo i nie zwracania uwagi na nasz wewnętrzny głos rozsądku i współczucia. Potrzebują naszej podatności.

pisze Muse o nowym utworze

Klip do najnowszego utworu Muse powstał w Polsce.

Muse – Compliance, posłuchaj utworu i zobacz teledysk

Zespół Muse podzielił się ze światem swoim nowym utworem. Compliance pochodzi z dziewiątej płyty Brytyjczyków. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dziewiąta płyta Muse Po dwóch miesiącach od pierwszej zajawki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →