Rusza największy plebiscyt sceny klubowej i festiwalowej!

Obserwuj nas na instagramie:

Szósta edycja plebiscytu MUNOLUDY wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w sześciu kategoriach.

MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów. Przez pięć edycji plebiscyt zbudował swoją markę, a przyznawane przez jego organizatorów statuetki stały się symbolem jakości na scenie muzyki elektronicznej.

W tym roku głosowanie odbędzie się w sześciu kategoriach: na najlepsze kluby, najbardziej niezapomniane imprezy i festiwale, ulubionych DJ-ów i artystów oraz nowe zjawiska i inicjatywy, które szturmem wdarły się na scenę muzyki elektronicznej w 2016 roku. Plebiscyt startuje 16 marca i potrwa do 29 marca.

Głosy można oddawać za pomocą prostego formularza dostępnego na muno.pl. W ubiegłym roku w plebiscycie oddano 35 279 głosów, bijąc dotychczasowe rekordy. Statuetki otrzymali między innymi: Kuba Sojka (dj/producent roku), Audioriver (festiwal roku) i Projekt LAB (klub roku).

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.

Szósta edycja plebiscytu MUNOLUDY wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w sześciu kategoriach. MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów. Przez pięć edycji plebiscyt zbudował swoją markę, a przyznawane przez jego organizatorów statuetki stały się symbolem jakości na scenie muzyki elektronicznej. Zobacz także Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →