Ms. Lauryn Hill na jedynym koncercie w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ms. Lauryn Hill już 25 sierpnia zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności. Artystka pojawi się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety.

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów.

Lauryn Hill – The Miseducation of Lauryn Hill

Jej multiplatynowy album – The Miseducation of Lauryn Hill – lotem błyskawicy podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn.

Album ukazał się 25 sierpnia 1998 roku. Promowały go takie single jak Doo-Wop (That Thing), Ex-Factor, czy Everything is Everything.

Lauryn Hill w Polsce – bilety

25 sierpnia, czyli w 21. rocznicę wydania albumu The Miseducation of Lauryn Hill, artystka pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju. Wokalistka zagra w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć największe przeboje z jej solowej płyty, ale także kawałki z dorobku zespołu The Fugees. Wszystko to przy akompaniamencie zespołu na żywo.

W sprzedaży są jeszcze dostępne wejściówki na koncert. Bilety w cenie 250 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Tego koncertu nie możecie przegapić!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.