Ms. Lauryn Hill – koncert w Katowicach już w tę niedzielę


19 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach trasy koncertowej Ms. Lauryn Hill pojawi się na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Polsce. Artystka wystąpi w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia w katowickim MCK. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety.

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Początkowo występowała jako wokalistka wielokrotnie nagradzanego zespołu The Fugees.

Jej album The Miseducation od Lauren Hill, który ukazał się w 1998 roku, błyskawicznie podbił serca słuchaczy i krytyków. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku artytka została wprowadzona do Us Library of Congress, czyli największej amerykańskiej biblioteki w Waszyngtonie.

Ms. Lauryn Hill w Polsce – bilety

W ramach europejskiej części trasy, amerykańska ikona już niebawem wystąpi na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Polsce. W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, nagradzana artystka pojawi się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ms lauryn hill w polsce

Na koncercie z pewnością nie zabraknie największych przebojów z płyty The Miseducation of Lauryn Hill oraz utworów z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenie 250 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

W ramach trasy koncertowej Ms. Lauryn Hill pojawi się na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Polsce. Artystka wystąpi w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia w katowickim MCK. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →