Fot. Materiały promocyjne

Morrissey wyda nową płytę: Najlepsza w moim życiu”


04 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Brytyjski artysta twierdzi, że podpisze kontrakt na wydanie albumu z wytwórnią, która zaoferuje mu najlepsze warunki.

Będzie nowa płyta Morriseya

Bonfire Of Teenagers – tak będzie nazywał się najnowszy krążek studyjny Morrisseya. Będzie to pierwsza płyta wokalisty The Smiths od jego odejścia z wytwórni BMG. Kontrowersyjny artysta twierdzi, że podpisze kontrakt z tym labelem, który złoży mu najlepszą ofertę.

Płyta, która zapowiedziana została za pośrednictwem strony internetowej wokalisty, zawiera 11 utworów i nagrywana była w Los Angeles. Data premiery nie została jeszcze podana.


Najgorszy rok w moim życiu kończy się najlepszym albumem w moim życiu – napisał w mediach społecznościowych Morrissey.


Morrissey zaczynał swoją karierę jako frontman legendarnej brytyjskiej grupy The Smiths, z którą rozstał się w 1987 roku. Od tamtego czasu wydał trzynaście solowych albumów, a ostatni z nich o tytule California Son ukazał się w 2019 roku.

Morrisey vs. The Simpsons


Niedawno o muzyku zrobiło się głośno, kiedy okazało się, że chciałby on pozwać do sądu twórców Simpsonów. W maju 2021 roku pojawił się nowy epizod Simpsonów pod tytułem Panic on the Streets of Springfield jawnie zainspirowany Morriseyem. Lisa została fanką grupy The Snuffs i zakochała się w wokaliście Quilloughby, któremu głos podkładał Benedict Cumberbatch. Odcinek dotyczył niepowodzeń muzyka przez ostatnie lat. Morrissey poczuł się urażony i dał temu wyraz w specjalnym oświadczeniu, które wrzucił do Internetu.

Morrisey Bonfire Of Teenagers – lista utworów

 1. I Am Veronica
 2. Rebels Without Applause
 3. Kerouac Crack
 4. Ha Ha Harlem
 5. I Live In Oblivion
 6. Bonfire Of Teenagers
 7. My Funeral
 8. Diana Dors
 9. I Ex-Love You
 10. Sure Enough, The Telephone Rings
 11. Saint In A Stained Glass Window

 

Brytyjski artysta twierdzi, że podpisze kontrakt na wydanie albumu z wytwórnią, która zaoferuje mu najlepsze warunki. Będzie nowa płyta Morriseya Bonfire Of Teenagers – tak będzie nazywał się najnowszy krążek studyjny Morrisseya. Będzie to pierwsza płyta wokalisty The Smiths od jego odejścia z wytwórni BMG. Kontrowersyjny artysta twierdzi, że podpisze kontrakt z tym labelem, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →