fot. materiały prasowe

prezentuje nowy album „Motordrome”


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Duńska wokalistka MØ zaprezentowała dziś swój długo oczekiwany, trzeci album Motordrome. Premierze towarzyszy teledysk do utworu New Moon. Sprawdźcie.

MØ powraca z nowym albumem – Motordrome

Motordrome jest pierwszym albumem od czasu Forever Neverland wydanego w 2018 roku. 10-utworowy album to kolekcja piosenek, które łączą w sobie pełnowymiarowy pop z mroczniejszym grungy punkiem oraz szczerymi i konfrontacyjnymi tekstami.

Przeczytaj: MØ wraca do Polski z nowym albumem „Motordrome”

Jak czytamy w informacji prasowej, tytuł płyty wziął się z rozmowy, którą przeprowadziła z matką na temat jej walk ze stanami lękowymi. Panika i natrętne myśli przywodziły na myśl „dødstrome”, starą sztuczkę karnawałową, w której kaskader jeździ motocyklem po pionowych ścianach motordromu w niemalże przeczącej prawom fizyki prędkości. Tworzenie albumu okazało się być ucieczką z tej pogłębiającej się spirali, chociaż płyta jest w dużej mierze dokumentem osoby w trakcie rozwoju. Służy również jako przypomnienie, że każdy musi radzić sobie z własnym „dødstrome”. Nie ma bowiem idealnego lekarstwa na życiowe zmagania, i to jest okej.

Mam nadzieję, że ludzie poczują, że jest autentyczna i że są tam historie, z którymi mogą się utożsamić. Dla mnie ten album oznacza ogromną zmianę w moim życiu. Mimo że wciąż robię to, co kocham, wydaje mi się, że to nowy rozdział. Skończyła się pewna era mojego życia i wchodzę w nową. To przerażające, ale i wyzwalające

– mówi o płycie MØ

MØ – Motordrome – odsłuch albumu

Główny singiel z albumu, New Moon bezpośrednio opowiada o pozostawianiu trudnych chwil za sobą. To piosenka o rozstaniu, ale nie tylko dla posiadaczy złamanych serc. Teledysk, wyreżyserowany przez londyński duet Fa and Fon, jest intrygującą wizualną rozkoszą, pośród której mierzy się ze swoimi lękami. Tak o kawałku mówi sama artystka:

New Moon to piosenka stworzona, aby zamanifestować nową erę, piosenka o odzyskaniu kontroli. Dla mnie jest to przypomnienie, aby słuchać samej siebie, ufać swojemu instynktowi i nie pozwalać zewnętrznym siłom zamazać mojego widzenia. Mam nadzieję, że inni ludzie zaczerpną z niej taką samą energię

MØ – New Moon

Duńska wokalistka MØ zaprezentowała dziś swój długo oczekiwany, trzeci album Motordrome. Premierze towarzyszy teledysk do utworu New Moon. Sprawdźcie. MØ powraca z nowym albumem – Motordrome Motordrome jest pierwszym albumem MØ od czasu Forever Neverland wydanego w 2018 roku. 10-utworowy album to kolekcja piosenek, które łączą w sobie pełnowymiarowy pop z mroczniejszym grungy punkiem oraz […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →