Młodzieżowy Strajk Klimatyczny przenosi się do Internetu

Obserwuj nas na instagramie:

Już 3 kwietnia odbędzie się kolejny Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Tym razem młodzież z całego świata nie wyjdzie na ulice, tylko spotka się w Internecie.

W ostatnim czasie uwaga wszystkich skupiona jest na rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że inne problemy przestały istnieć. Mimo, że mniej mówi się o kryzysie klimatycznym, organizatorzy odbywającego się na całym świecie Młodzieżowego Strajku Klimatycznego nie zamierzają odpuszczać.

Strajk Na Miarę Kryzysu – Młodzieżowy Strajk Klimatyczny przenosi się do sieci

Już 3 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona strajku, tym razem jednak odbędzie się ona wyłącznie w sieci, pod hasłem Strajk Na Miarę Kryzysu.

Nierozsądnym byłoby organizowanie masowych demonstracji w trakcie epidemii, dlatego zmieniamy formę naszego strajku. Zależy nam na tym, żeby kryzys klimatyczny został potraktowany z równym zaangażowaniem, jak to wokół COVID-19. Nie możemy lekceważyć żadnego kryzysu. Kryzys klimatyczny wymaga stawienia mu czoła.

Uczestnicy, podczas strajku online, będą chcieli zwrócić uwagę społeczeństwa i polityków na sprawę kryzysu klimatycznego i konieczność traktowania go z najwyższą powagą.

Kryzys klimatyczny już zbiera ofiary śmiertelne, a jego eskalacja przyniesie nam nowe epidemie, zagrożenia i wyzwania, z którymi nie będziemy sobie w stanie poradzić. Myjcie ręce, ale nie umywajcie rąk od odpowiedzialności za klimat. 3 kwietnia dołącz do nas!

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny online

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z działaniami MSK.

Już 3 kwietnia odbędzie się kolejny Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Tym razem młodzież z całego świata nie wyjdzie na ulice, tylko spotka się w Internecie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →