Misia Furtak z klipem do utworu „Będzie gorzej”


01 października 2019

Podziel się newsem:

Na początku roku ukazała się najnowsza płyta Misi Furtak zatytułowana Co Przyjdzie? Dziś w sieci pojawił się teledysk do kolejnego singla – Będzie gorzej. Zobaczcie.

Misia Furtak rozpoczynała jako członkini zespołu Très.b, z którym nagrała trzy albumy. W 2013 roku ukazało się jej pierwsze solowe wydawnictwo – Epka, przy której podpisała się jako Misia Ff.

Misia Furtak – Co przyjdzie?

Na początku roku Misia wydała długogrający krążek Co Przyjdzie?, który do tej pory promowały single Nie zaczynaj i Pamięć.

To jest płyta o zmianach. Zarówno gwałtownych, jak i tych następujących powoli, których nie zauważamy. O strachu przed nimi i ich nieodwracalnością. O konieczności zadawania pytań, obowiązkach, jakie na nas ciążą. O bezradności i niezgodzie. O rysach, pęknięciach i świadomości, że każdy ersatz prędzej czy później się rozsypie. O pragnieniu odroczenia katastrofy, próbie budowania szalup i nadziei, że mimo wszystko nie będziemy ich potrzebować.

misia furtak - co przyjdzie

Misia Furtak – Będzie Gorzej

Dziś w sieci pojawił się klip do kolejnego singla – Będzie gorzej.

Bartek Chaciński napisał, że Będzie gorzej mogłoby “służyć za kapitalny hymn pesymistów”. To prawda, ale widzę promyk nadziei w zdaniu “zamiast deliberować trzeba szalupy budować, dla wszystkich”. Świat mógłby być bardziej inkluzywny i uważny, ale najpierw musimy uznać, że taka rzeczywistość jest priorytetem. Potem na to zapracować. Razem. Może wtedy okaże się, że mimo wszystko nie będziemy tych szalup potrzebować.

Za klip odpowiedzialny jest Bartek Warzecha. Zobaczcie:

Na początku roku ukazała się najnowsza płyta Misi Furtak zatytułowana Co Przyjdzie? Dziś w sieci pojawił się teledysk do kolejnego singla – Będzie gorzej. Zobaczcie. Misia Furtak rozpoczynała jako członkini zespołu Très.b, z którym nagrała trzy albumy. W 2013 roku ukazało się jej pierwsze solowe wydawnictwo – Epka, przy której podpisała się jako Misia Ff. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: