Mery Spolsky wydała nowy singiel. Na feacie Igorilla!


19 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Ups” she did it again.

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie „Miło Było Pana Poznać”, Mery Spolsky prezentuje nowy teledysk i singiel „Ups!”, który nagrała z raperem Igorillą oraz producentem No Echoes.

Oto, jak Mery Spolsky zapowiada swój nowy kawałek:

Inspiracją do napisania tekstu była niebezpieczna myśl, która nie przerodziła się w czyn, ale mnie zaintrygowała. Chyba każdy z nas zdradził w głowie i pomyślał sobie coś, o czym świat nie powinien wiedzieć. Ups! Jest to piosenka o zdradzie, ale takiej tylko w myślach. Jestem very much ciekawa jak przypadnie Wam do gustu, bo rozebrałam się tam z pasków, podzieliłam zwrotką z raperem Igorillą i produkcyjną rolę w pełni oddałam producentowi No Echoes. Dotychczas tworzyłam swoje piosenky spolsky zupełnie sama, dlatego „Ups!” w kooperacji z tymi Panami, których miło było poznać, jest dla mnie krokiem w przód! W teledysku gram dziewczynę, która w drodze na siłownię zauważa przystojnego mężczyznę i za pomocą fantazji ląduje z nim w romantycznych okolicznościach, choć na siłownie podąża u boku swojego chłopaka. Ups! Czy będziemy żałować? Mam nadzieję, że Wy nie będziecie żałować, że odpaliliście „Ups!”-a!

No to odpalamy!

Mery Spolsky w listopadzie będzie można też usłyszeć na żywo. 20.11 wokalistka zagra w krakowskim Zet Pe Te, a dzień później – w poznańskim klubie Blue Note.

“Ups” she did it again. Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie „Miło Było Pana Poznać”, Mery Spolsky prezentuje nowy teledysk i singiel „Ups!”, który nagrała z raperem Igorillą oraz producentem No Echoes. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →