Mela Koteluk z “Migawką” zagra w Warszawie

Obserwuj nas na instagramie:

Wydarzenie to odbędzie się w ramach wiosennej trasy koncertowej Migawka ‘19, promującej najnowszy album artystki.

Najnowsza płyta Meli Koteluk – Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów, które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci.

Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. 

Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury – szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha.

Można powiedzieć, że „Migawka” to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy

Mela w ramach trasy promującej nowe wydawnictwo zagra 26 kwietnia w warszawskiej Stodole. Bilety na koncert możecie kupić na BILETOMAT.PL.

Oprócz tego, artystka wystąpi również:

14.04 – Katowice, Nowy MegaClub/MCK

28.04 – Łódź, Wytwórnia

Mela zagra także podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break.

Wydarzenie to odbędzie się w ramach wiosennej trasy koncertowej Migawka ‘19, promującej najnowszy album artystki. Najnowsza płyta Meli Koteluk – Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów, które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →