Marzą Ci się rock’n’rollowe wakacje w mieście? Szykuj się na Rock In Summer Festival!

Ania Hofman
18 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po trzyletniej przerwie festiwal Rock In Summer powraca do stołecznego Parku Sowińskiego!

Pięć świetnych kapel jednego wieczoru? Tak zapowiada się tegoroczny Rock In Summer Festival, który 15 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego. 

Kogo usłyszymy tym razem? W line up’ie Rock In Summer Festival znalazł się ukochany przez polską publikę zespół Cigarettes After Sex, który wyprzedaje na pniu wszystkie koncerty w naszym kraju, jedna z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie – Nothing By Thieves, a także Welshly Arms, które w genialny sposób łączy rocka, blues i gospel.

Ponadto w Parku Sowińskiego zagra też BØRNS – młody muzyk mieszkający w Nowym Jorku, który na swoim najnowszym krążku śpiewa z samą Laną Del Rey, a także polski akcent festiwalu – zespół SONBIRD, który niedawno znalazł się w 10-tce najlepiej zapowiadających się polskich zespołów w Plebiscycie „SANKI” Gazety Wyborczej.

Letni wieczór, piękne okoliczności przyrody i 5 świetnych, rockowo-alternatywnych składów. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na świętowanie Matki Boskiej Zielnej? ;)

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.