Marzą Ci się rock’n’rollowe wakacje w mieście? Szykuj się na Rock In Summer Festival!


18 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po trzyletniej przerwie festiwal Rock In Summer powraca do stołecznego Parku Sowińskiego!

Pięć świetnych kapel jednego wieczoru? Tak zapowiada się tegoroczny Rock In Summer Festival, który 15 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego. 

Kogo usłyszymy tym razem? W line up’ie Rock In Summer Festival znalazł się ukochany przez polską publikę zespół Cigarettes After Sex, który wyprzedaje na pniu wszystkie koncerty w naszym kraju, jedna z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie – Nothing By Thieves, a także Welshly Arms, które w genialny sposób łączy rocka, blues i gospel.

Ponadto w Parku Sowińskiego zagra też BØRNS – młody muzyk mieszkający w Nowym Jorku, który na swoim najnowszym krążku śpiewa z samą Laną Del Rey, a także polski akcent festiwalu – zespół SONBIRD, który niedawno znalazł się w 10-tce najlepiej zapowiadających się polskich zespołów w Plebiscycie “SANKI” Gazety Wyborczej.

Letni wieczór, piękne okoliczności przyrody i 5 świetnych, rockowo-alternatywnych składów. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na świętowanie Matki Boskiej Zielnej? ;)

 

Po trzyletniej przerwie festiwal Rock In Summer powraca do stołecznego Parku Sowińskiego! Pięć świetnych kapel jednego wieczoru? Tak zapowiada się tegoroczny Rock In Summer Festival, który 15 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego.  Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →