Festiwalowe lato w Twoim mieście? Rock In Summer, Late Summer Festival i Summer Fall Festival rozkręcają wakacje!


06 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdźcie, gdzie jeszcze można się bawić na letnich, miejskich festiwalach!

Półmetek wakacji już za nami, ale przed nami jeszcze niejedna okazja, by zaszaleć tego lata przy dobrej muzyce! Jeśli lubicie dobre, rockowe brzmienie, ciekawe debiuty, legendarne zespoły i zagranicznych artystów z najwyższej półki – nie może Was zabraknąć na tych festiwalach!

ROCK IN SUMMER FESTIVAL 2018 – 15 sierpnia 2018, Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego Warszawa

Ten festiwal to 5 świetnych kapel jednego wieczoru. W line up’ie Rock In Summer Festival 2018 znalazł się ukochany przez polską publikę zespół Cigarettes After Sex, który wyprzedaje na pniu wszystkie koncerty w naszym kraju, jedna z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie – Nothing By Thieves, a także Welshly Arms, które w genialny sposób łączy rocka, blues i gospel.

ROCK IN SUMMER FESTIVAL 2018 – KUP BILET

Ponadto w Parku Sowińskiego zagra też BØRNS – młody muzyk mieszkający w Nowym Jorku, który na swoim najnowszym krążku śpiewa z samą Laną Del Rey, a także polski akcent festiwalu – zespół SONBIRD, który właśnie szykuje się do wydania debiutanckiej płyty.

Letni wieczór, piękne okoliczności przyrody i 5 świetnych, rockowo-alternatywnych składów. Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na świętowanie Matki Boskiej Zielnej? ;)

LATE SUMMER FESTIVAL 2018 – 1 września 2018 Meta Toru Regatowego Malta Poznań

To zupełnie nowa propozycja na festiwalowej mapie Polski i od razu zapowiada się nam impreza z przytupem! Podczas 1. edycji Late Summer Festival 2018 wystąpią Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot oraz Pepe, a gwiazdą wieczoru będzie Tom Odell i to jego jedyny występ w Polsce! 

LATE SUMMER FESTIVAL 2018 – KUP BILET

Festiwal nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się 1 września 2018 i jest to idealna opcja, by pożegnać wakacje w towarzystwie najlepszej muzy na żywo.

SUMMER FALL FESTIVAL 2018 – 1 września 2018, Plaża nad Wisłą Płock

Jeśli jednak do Poznania jest Wam dalej, niż do Płocka – proponujmy zakończyć wakacyjny sezon właśnie tam! Na malowniczej plaży nad Wisłą w ramach Summer Fall Festival 2018 pojawią się takie gwiazdy, jak Dog Eat Dog, Marky Ramone, FARBEN LEHRE, Krzysztof Zalewski.

SUMMER FALL FESTIVAL 2018 – KUP BILET

Więcej czadu? Proszę bardzo! W line up’ie pojawiły się  także legendy polskiego rocka (i punkrocka) – Illusion oraz Dezerter!

Sprawdźcie, gdzie jeszcze można się bawić na letnich, miejskich festiwalach! Półmetek wakacji już za nami, ale przed nami jeszcze niejedna okazja, by zaszaleć tego lata przy dobrej muzyce! Jeśli lubicie dobre, rockowe brzmienie, ciekawe debiuty, legendarne zespoły i zagranicznych artystów z najwyższej półki – nie może Was zabraknąć na tych festiwalach! Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →