fot. materiały promocyjne

Mały Książę” wraca do klubów. Avi rusza w jesienną trasę


28 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po wydanej pod koniec marca pierwszej solowej płycie i wyprzedanej wiosennej trasie, Avi ponownie wraca na klubowe sceny w sześciu miastach. 

Solówka Aviego

Kiedy Avi i Louis Villain wydali w 2021 r. zamykający ich wspólną trylogię album Akademia Sztuk Pięknych, od razu ogłosili, że obaj wypuszczą solowe materiały. Pierwszy był rok później Louis ze swoim Maestro, ale 31 marca 2023 r. przyszedł czas na Małego Księcia Aviego. Płytę promowały single Nieskończoność, Fred Astaire (z gościnnym udziałem Oskara83) oraz Gelenda. Wszystkie wyprodukował @atutowy. 

Niecodzienna promocja Małego Księcia

Warto dodać, że Avi wpadł na dość niecodzienny pomysł prezentacji gości na swoim Małym Księciu. Wrzucił na swój profil sześć portretów… młodych chłopców. Okazało się, że są to zdjęcia z dzieciństwa raperów, których usłyszeliśmy potem na krążku. Internauci szybko rozszyfrowali wspomnianego Oscara83, a także Pezeta, Gibbsa, ReTo oraz Kaza Bałagane. 

avi mały książe trasa

Kup bilet na koncert Aviego!

Wszyscy, którym nie udało się załapać na koncerty przed wakacjami, będą mieli szansę posłuchać na żywo materiału z Małego Księcia już jesienią. Avi odwiedzi: Kraków (27 października), Poznań (28 października), Łódź (10 listopada), Szczecin (18 listopada), Białystok (24 listopada) oraz Warszawę (25 listopada), która ponownie będzie miejscem finałowego eventu. Bilety na koncerty Aviego znajdziecie na Biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Po wydanej pod koniec marca pierwszej solowej płycie i wyprzedanej wiosennej trasie, Avi ponownie wraca na klubowe sceny w sześciu miastach.  Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Solówka Aviego Kiedy Avi i Louis Villain wydali w 2021 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →