kadr z utworu „Warsaw Vice”

Avi „ma wszystko, żeby stać się legendą” w nowym singlu z „Małego Księcia”


09 marca 2023

Podziel się newsem:

Avi zaprezentował trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty Mały Książę. Za bit do Gelendy odpowiada @atutowy.

„Moje życie, moje wersy, mój outfit”

Wraz z premierą albumu Akademia Sztuk Pięknych i zamknięciem wspólnej trylogii, Avi Louis Villain podjęli decyzję o nagraniu solowych materiałów. W 2022 roku ukazał się Maestro Louisa, teraz przyszedł czas na Małego księcia Aviego. Wraz z premierą pierwszego singla, Nieskończoność, wystartował preorder krążka, którego premiera przypada na marzec. Za sprawą drugiego singla, Fred Astaire poznaliśmy pierwszego gościa na albumie. Jest nim Oskar83, członek duetu PRO8L3M. W trzecim singlu, Gelenda, Avi prezentuje się w stylistyce, na jaką z pewnością czekało wielu jego fanów. To błyskotliwy, braggowy numer na ciężkim bicie @atutowego.

Avi – Gelenda prod. @atutowy

„Małe gościnki”

Avi wpadł na dość niecodzienny pomysł prezentacji gości na swoim nadchodzącym Małym Księciu. Wrzucił na swój profil sześć portretów… młodych chłopców. Okazuje się, że są to zdjęcia z dzieciństwa raperów, których usłyszymy na krążku. Pierwszym z nich okazał się Oskar83. Potraficie rozpoznać kolejnych? Zdaniem internautów są to Pezet, Gibbs, ReTo oraz Kaz Bałagane, chociaż niektórzy widzą w tych fotografiach między innymi Bersona, czy Louisa Villaina. Kto ma rację? O tym przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych tygodniach w miarę odsłaniania kolejnych kart przez współzałożyciela Moya Label.

Avi z drugim singlem z „Małego Księcia”, gościnnie Oskar83

Avi zaprezentował trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty Mały Książę. Za bit do Gelendy odpowiada @atutowy. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? „Moje życie, moje wersy, mój outfit” […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →