fot. Marta Rzepka

Maja Kapłon powraca z singlem „Północny Wiatr”

Podziel się newsem:

Maja Kapłon prezentuje kolejny singiel zapowiadający jej debiutancki album. Posłuchajcie, jak brzmi nowy Północny Wiatr!

Maja Kapłon na dobre wraca do muzyki

Maja Kapłon dała się poznać szerszej publiczności za sprawą programu The Voice of Poland, docierając do finału 8. edycji tego telewizyjnego talent show. Jednak to nie tam artystka rozegrała swoją najważniejszą walkę. Tę, przyszło jej stoczyć w 2019 roku, gdy zmagała się z zagrażającą jej życiu chorobą kręgosłupa.

Zobacz również: Głos wart 5 milionów złotych – poznajcie historię Mai Kapłon

Z tej potyczki wokalistka wyszła obronną ręką i zaraz potem wznowiła swoją działalność artystyczną, dzieląc się kolejno singlami Proszę o Lek oraz Świetliki. Kila dni temu podzieliła się swoją kolejną, muzyczną odsłoną.

Maja Kapłon – Proszę o Lek, posłuchaj singla!

Maja Kapłon prezentuje nową wersję singla Północny Wiatr

Najnowszy singiel Mai Kapłon i jej zespołu Dandysi, część fanów artystki może już kojarzyć. Pierwotna wersja utworu krążyła już po sieci od jakiegoś czasu, jednak teraz zyskała nowego wymiaru. Dopieszczony Północny Wiatr, dopełniony elektryzującą gitarą, perkusją i elektronicznymi wstawkami to zupełnie nowa energia!

Maja Kapłon Północny Wiatr
Maja Kapłon, fot. Marta Rzepka

Sama artystka mówi o warstwie tekstowej swojego nowego utworu:

Północny Wiatr to piosenka o wolności. Jestem w niej zimnym wiatrem, bo po wielu decyzjach i rzekach, do których weszłam – ciekawa niczym dziecko – jestem w stanie spojrzeć chłodno na kolejne życiowe decyzje. I chociaż czasem nie wiem, czego chcę, to na pewno już wiem, czego nie chcę. Moje utwory zaczynają układać się w historie. Pokochałam naiwną Maję mieszkającą we mnie od zawsze. Bywała ona jak Ikar – czasem zatracona pragnieniami gubiła pióra próbując sięgnąć gwiazd. Jednak mała Maja rośnie, chce dobrze dla siebie, a błędy traktuje jako lekcje. Chciałabym, aby ten singiel był ogniem zapalnym dla tych, którzy nie podejmują ryzyka z lęku przed krzywdą. Niech będzie pierwszym krokiem do zaopiekowania się sobą samym. Okładka saute – ja bez makijażu. Kiedyś gorsety ortopedyczne, a teraz całkiem estetyczne, hihi. Wolność to bezgraniczna, ale krytyczna miłość do siebie!

Maja Kapłon prezentuje kolejny singiel zapowiadający jej debiutancki album. Posłuchajcie, jak brzmi nowy Północny Wiatr! Maja Kapłon na dobre wraca do muzyki Maja Kapłon dała się poznać szerszej publiczności za sprawą programu The Voice of Poland, docierając do finału 8. edycji tego telewizyjnego talent show. Jednak to nie tam artystka rozegrała swoją najważniejszą walkę. Tę, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →