Maja Kapłon powraca na scenę z charytatywnym singlem „Proszę o Lek”


18 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Maja Kapłon powraca! Artystka właśnie wydała swój nowy singiel Proszę o Lek, a cały zysk z niego zadeklarowała się przekazać na cele charytatywne.

Reklama

Maja Kapłon wraca do muzyki

Jeszcze niedawno to ona potrzebowała pomocy. Dziś chce odwdzięczyć się swoim fanom i pomóc innym osobom w podobnej sytuacji do tej, w której sama była jeszcze kilka miesięcy temu.

Maja Kapłon Proszę o Lek
Maja Kapłon – „Proszę o Lek”, okładka singla

Rok temu Maja Kapłon, finalistka programu The Voice Of Poland walczyła o to, aby móc jeszcze kiedykolwiek stanąć na scenie i zaśpiewać. Przeszkodą stał się jej kręgosłup, który wymagał natychmiastowej operacji możliwej do przeprowadzenia jedynie w Stanach. Stawką zaś było 5 milionów złotych, które uzbierali jej fani.

Zobacz również wywiad: „Głos wart 5 milionów złotych – poznajcie historię Mai Kapłon”

Na szczęście udało się zebrać potrzebną sumę, Maja poleciała na operację, która przebiegła pomyślnie i przyniosła oczekiwane rezultaty, a dziś wraca do śpiewania, silniejsza niż kiedykolwiek.

Maja Kapłon
Maja Kapłon przed operacją kręgosłupa w Stanach

Maja Kapłon i Dandysi z nowym, charytatywnym singlem Proszę o Lek 

Maja Kapłon ze swoim zespołem podzieliła się właśnie wyjątkowym singlem, którym artystka chce się odwdzięczyć swoim fanom, za okazaną jej pomoc. Wokalistka dziękuje tak, jak potrafi najlepiej, czyli własnym głosem. Posłuchajcie jej najnowszego singla o wymownym tytule Proszę o Lek.

Proszę o Lek to jednak coś więcej niż tylko piosenka. Maja Kapłon postanowiła zrzec się wszelkich honorariów z tytułu odsłuchów singla. 100% tantiem zostanie przekazane na cele charytatywne dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. A zatem – zapętlajcie!

Maja Kapłon powraca! Artystka właśnie wydała swój nowy singiel Proszę o Lek, a cały zysk z niego zadeklarowała się przekazać na cele charytatywne. Maja Kapłon wraca do muzyki Jeszcze niedawno to ona potrzebowała pomocy. Dziś chce odwdzięczyć się swoim fanom i pomóc innym osobom w podobnej sytuacji do tej, w której sama była jeszcze kilka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.