Lubicie horrory? 10 pierwszych minutSmartfona” obejrzycie za darmo


28 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W filmie Luke’a Sommera zagrali Whitney Rose Pynn, Malcolm McDowell i Justin Malik Jackson. Fragment Smartfona właśnie pojawił się w sieci.

Wyjść z traumy

O co chodzi w Smartfonie? Główną bohaterką filmu jest kobieta, która cierpi na zespół stresu pourazowego po śmierci narzeczonego. W pewnym momencie zaczyna ona widzieć na swoim telefonie komórkowym niepokojące obrazy dotyczące swojej przyszłości. Grozi jej śmierć jeśli nie rozwikła zagadki. Oto zwiastun filmu:

Czytaj też: Najstraszniejsze horrory 2023 roku według naukowców

Coś więcej niż horror

Film Sommera łączy w sobie zarówno elementy horroru, jak i dramatu, a nawet tragikomedii. Smartfon bierze na warsztat poczucie żałoby i powrotu do zdrowia po traumatycznym wydarzeniu. Ciekawa jest tu linia fabularna i wykorzystanie nadprzyrodzonych wątków oraz motywów związanych z walką z maszynami i technologią.

smartfon

Obejrzyjcie 10 minut filmu za darmo

Zobaczcie zresztą sami – przynajmniej pierwsze 10 minut! A jeśli wam się spodoba, Smartfon można znaleźć w serwisach VOD. 

W filmie Luke’a Sommera zagrali Whitney Rose Pynn, Malcolm McDowell i Justin Malik Jackson. Fragment Smartfona właśnie pojawił się w sieci. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →