fot. Ryan Jay

LP wróci do Polski na trzy koncerty


20 września 2021

Podziel się newsem:

LP jest przed wydaniem płyty, jednak już śmiało zapowiada koncerty na przyszły sezon. Na początku 2022 roku aż trzykrotnie wystąpi w Polsce – odwiedzi Warszawę, Wrocław oraz Gdańsk.

W oczekiwaniu na płytę

Premiera najnowszej płyty artystki została zapowiedziana, a krążek ma pojawić się jeszcze tej jesieni. Album CHURCHES ukaże się dokładnie 8 października, jako bezpośredni następca Heart To Mouth. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów artystki. Upublicznienie nowego materiału równa się (zazwyczaj) trasie koncertowej, LP nie mogła więc postąpić inaczej, jak ogłosić swój tour po Europie. Wokalistka zacznie występować od stycznia i aż do marca odwiedzi łącznie trzydzieści miast w kilkunastu krajach na całym kontynencie.

LP – Goodbye, posłuchaj singla

Jako że trasa rozpocznie się w przyszłym roku, nie ma żadnych wątpliwości, że setlista będzie obfitować w kawałki z nowego, jeszcze niewydanego albumu CHURCHES. Jesteśmy jednak pewni, że nie zabraknie przy tym takich hitów amerykańskiej artystki, jak Lost On You, Girls Go Wild, czy When We’re High. Na pre-save najnowszej płyty LP można za to zapisywać się pod tym linkiem.

Przeczytaj: LP – „One Last Time”. Ten utwór stanie się prawdziwym przebojem!

LP koncerty Polska bilety
fot. @JenVesp

LP w Polsce – gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Wszystkie trzy koncerty artystki zaplanowane w Polsce odbędą się w lutym – zatem spokojnie wystarczy czasu na oswojenie się z nowym materiałem. LP zagra kolejno w Warszawie, Wrocławiu i w Gdańsku. Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 24 września o godzinie 10.00. Poniżej przedstawiamy dokładne daty występów artystki.

22 lutego 2022 roku – Warszawa
25 lutego 2022 roku – Wrocław
26 lutego 2022 roku – Gdańsk

Powodzenia na polowaniu na bilety!

LP koncerty Polska bilety
via Facebook

LP jest przed wydaniem płyty, jednak już śmiało zapowiada koncerty na przyszły sezon. Na początku 2022 roku aż trzykrotnie wystąpi w Polsce – odwiedzi Warszawę, Wrocław oraz Gdańsk. W oczekiwaniu na płytę Premiera najnowszej płyty artystki została zapowiedziana, a krążek ma pojawić się jeszcze tej jesieni. Album CHURCHES ukaże się dokładnie 8 października, jako bezpośredni […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →