Leoniden – niemiecki zespół na klubowym koncercie w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Leoniden szturmem podbił Niemcy, czyli swój rodzinny kraj, wyprzedając tam wszystkie koncerty. Teraz przyszedł czas na Polskę i koncert w warszawskiej Hydrozagadce. Sprawdźcie szczegóły.

Leoniden grają dziką mieszankę indie – rock – dance – funk, która przekracza wszelkie muzyczne granice. Rezultatem są chwytliwe piosenki na granicy z prostymi przebojami. W skład założonego w Kilonii na północy Niemiec zespołu wchodzą: Jakob Amr (wokal, klawisze), Lennart Eicke (gitara), JP Neumann (bas), Djamin Izadi (klawisze) oraz Felix Eicke (perkusja).

Ich ostatni album Again ukazał się w 2018 roku i pochodzi z niego ich największy hit – Kids.

Leoniden – Kids – zobacz klip

Muzycy są w każdej chwili gotowi na nowe wyzwania oraz podnoszenie poprzeczki. W trasie spędzają 200 z 365 dni w roku. Swoją jesienną, europejską trasę zapowiadają jako energetyczne występy, gdzie każdej nocy będą szli na całość, a parkiet zapłonie. Jak zapowiadają – czas się przygotować, bo nadchodzi burza.

Leoniden w Polsce – bilety

Niemiecki zespół dał się poznać polskim słuchaczom podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break. Wszyscy, który czują niedosyt, mogą już kupić wejściówki na klubowy koncert Leoniden, który odbędzie się 29 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Zespół Leoniden szturmem podbił Niemcy, czyli swój rodzinny kraj, wyprzedając tam wszystkie koncerty. Teraz przyszedł czas na Polskę i koncert w warszawskiej Hydrozagadce. Sprawdźcie szczegóły. Leoniden grają dziką mieszankę indie – rock – dance – funk, która przekracza wszelkie muzyczne granice. Rezultatem są chwytliwe piosenki na granicy z prostymi przebojami. W skład założonego w Kilonii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →