Leć do Biedronki! Znajdziesz tam kultowe winyle w najlepszej cenie.


21 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Przed Bożym Narodzeniem sieć dyskontów ruszyła z promocją dla melomanów. Kiedy w Biedronce będzie można znaleźć prawdziwe skarby?

Od klasyki, takiej jak Elvis Presley, Leonard Cohen czy Miles Davis, poprzez oldskul w stylu O.N.A. czy Modern Talking, aż po nowe brzmienia Brodki i Pharrella Williamsa – czarne krążki tych wykonawców pojawią się niedługo w Biedronce. :)

 

Kolekcja winyli za jedyne 49.99 sztuka będzie można kupić od poniedziałku 27 listopada. Kto chce złapać najlepszą muzę w klasycznym wydaniu powinien przed pracą skoczyć do swojego osiedlowego dyskontu, bo jak wiadomo, takie promki w Biedrze wyprzedają się na pniu.

A na pewno niejeden krewny i/lub znajomy ucieszy się z takiego prezentu pod choinką (bo do skarpety raczej się nie zmieści). Pamiętajcie 27.11.2017 lećcie na shopping do Biedronki!

 

Przed Bożym Narodzeniem sieć dyskontów ruszyła z promocją dla melomanów. Kiedy w Biedronce będzie można znaleźć prawdziwe skarby? Od klasyki, takiej jak Elvis Presley, Leonard Cohen czy Miles Davis, poprzez oldskul w stylu O.N.A. czy Modern Talking, aż po nowe brzmienia Brodki i Pharrella Williamsa – czarne krążki tych wykonawców pojawią się niedługo w Biedronce. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →