Youtuber wyśledził hejtera i wysłał go do hospicjum

Obserwuj nas na instagramie:

Wielu internautów uważa, że są w sieci anonimowi. Nie do końca. Kulturysta i youtuber – Michał Karmowski – namierzył człowieka, który jechał jego rodzinie na Facebooku.

Michałowi Karmowskiemu udało się to, co nie udaje się policji i akcjom takim jak “Hejtstop”. Kulturysta złapał hejtera. Po 10 miesiącach znalazł nastolatka, który na jego profilu Facebookowym obrażał m.in. jego rodzinę. Mieszkający pod Swarzędzem uczeń technikum chyba się tego nie spodziewał.

Twórca mógł otrzymać spore odszkodowanie, ale nie chciał takiego ciężaru zrzucać na rodziców chłopaka. Dlatego postanowił ukarać go pracą w hospicjum. Hejter spędzi tam 400 godzin. Dodatkową nauczką jest dla niego gościnny występ w filmiku youtubera, w którym ostrzega innych przed powtórzeniem jego błędów.

Wielu internautów uważa, że są w sieci anonimowi. Nie do końca. Kulturysta i youtuber – Michał Karmowski – namierzył człowieka, który jechał jego rodzinie na Facebooku. Michałowi Karmowskiemu udało się to, co nie udaje się policji i akcjom takim jak “Hejtstop”. Kulturysta złapał hejtera. Po 10 miesiącach znalazł nastolatka, który na jego profilu Facebookowym obrażał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →