Kultowa poznańska miejscówka otwiera się ponownie w nowej lokalizacji

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich miejscówek, klubokawiarnia Meskalina niebawem ponownie zaprosi w swe progi, w zmienionej lokalizacji.

Meskalina przez ponad 9 lat działała w lokalu na Starym Rynku w Poznaniu. Przez ten czas stała się jedną z najpopularniejszych miejscówek na klubowej mapie miasta. Odbyło się tam wiele koncertów, w tym także te w ramach festiwalu Enea Spring Break.

Pod koniec 2019 roku właściciele klubu poinformowali o zawieszeniu działalności, a na imprezie pożegnalnej pojawiły się tłumy miłośników tego miejsca. Już wtedy zapowiadano, że Meskalina powróci. Jak się okazuje, stanie się to jeszcze w tym roku!

Meskalina

Meskalina otwiera się w nowym miejscu

Kultowa klubokawiarnia otworzy się ponownie w innym miejscu już pod koniec września. Przestrzeń składać się będzie z dwóch sal – koncertowej i restauracyjnej. Nowy adres to ul. Fredry 7, Masztalarnia.

To będzie pracowite lato:) właśnie zaczęliśmy remont w nowym miejscu. Będziemy Was na bieżąco informować jak postępy prac. Znaleźliśmy fantastyczną salę. Będziemy mieli osobną salę koncertową i osobną salę restauracyjną, będziemy gotować bo mamy fajną kuchnię. Meskalina będzie otwarta w godzinach popołudniowo-wieczornych. Wraca Wasza ulubiona Mate Rayuela z kranu, którą będziemy robić jak zawsze w małych partiach na miejscu. Mamy już zaplanowane koncerty, jeden z nich odbędzie się jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich miejscówek, klubokawiarnia Meskalina niebawem ponownie zaprosi w swe progi, w zmienionej lokalizacji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Meskalina przez ponad 9 lat działała w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →