Kultowa poznańska miejscówka otwiera się ponownie w nowej lokalizacji

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych poznańskich miejscówek, klubokawiarnia Meskalina niebawem ponownie zaprosi w swe progi, w zmienionej lokalizacji.

Meskalina przez ponad 9 lat działała w lokalu na Starym Rynku w Poznaniu. Przez ten czas stała się jedną z najpopularniejszych miejscówek na klubowej mapie miasta. Odbyło się tam wiele koncertów, w tym także te w ramach festiwalu Enea Spring Break.

Pod koniec 2019 roku właściciele klubu poinformowali o zawieszeniu działalności, a na imprezie pożegnalnej pojawiły się tłumy miłośników tego miejsca. Już wtedy zapowiadano, że Meskalina powróci. Jak się okazuje, stanie się to jeszcze w tym roku!

Meskalina

Meskalina otwiera się w nowym miejscu

Kultowa klubokawiarnia otworzy się ponownie w innym miejscu już pod koniec września. Przestrzeń składać się będzie z dwóch sal – koncertowej i restauracyjnej. Nowy adres to ul. Fredry 7, Masztalarnia.

To będzie pracowite lato:) właśnie zaczęliśmy remont w nowym miejscu. Będziemy Was na bieżąco informować jak postępy prac. Znaleźliśmy fantastyczną salę. Będziemy mieli osobną salę koncertową i osobną salę restauracyjną, będziemy gotować bo mamy fajną kuchnię. Meskalina będzie otwarta w godzinach popołudniowo-wieczornych. Wraca Wasza ulubiona Mate Rayuela z kranu, którą będziemy robić jak zawsze w małych partiach na miejscu. Mamy już zaplanowane koncerty, jeden z nich odbędzie się jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.