Kukulska, Lipnicka i Zawiałow zaśpiewają Cohena!


19 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

To może być prawdziwy sztos! Najciekawsze polskie, damskie głosy zaprezentują swoje wersje utworów Leonarda Cohena na wyjątkowych koncertach!

COHEN i KOBIETY to niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety.

Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretowały na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia.

Na jednej scenie wystąpią: Urszula DUDZIAK, Grażyna ŁOBASZEWSKA, Natalia KUKULSKA, Anita LIPNICKA, Julia PIETRUCHA, Matylda DAMIĘCKA, Barbara WROŃSKA i Daria ZAWIAŁOW.

Za oprawę muzyczną i aranżację koncertu odpowiada producent muzyczny, kompozytor i muzyk, znany chociażby z Republiki – Leszek Biolik.

Jesienią Cohen i Kobiety ruszają w trasę:

14.10.18 Katowice
27.10.18 Kraków
28.10.18 Warszawa
10.12.18 Szczecin
14.12.18 Gdynia
15.12.18 Poznań
16.12.18 Łódź

 

To może być prawdziwy sztos! Najciekawsze polskie, damskie głosy zaprezentują swoje wersje utworów Leonarda Cohena na wyjątkowych koncertach! COHEN i KOBIETY to niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →