Krzysztof Zalewski nowym klipem złapie Was za serducho!


13 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się teledysk do coveru kultowego kawałka Czesława Niemena w wykonaniu Zalewskiego. 

Na początku roku pojawiła się płyta “Zalewski śpiewa Niemena” z nowymi wersjami utworów z repertuaru legendarnego artysty. Wiosną koncerty promujące płytę wyprzedały się na pniu, a już pod koniec wakacji Krzysztof Zalewski po raz drugi wyruszy w trasę po Polsce.

Zanim jednak usłyszymy kawałki Niemena na żywo w charyzmatycznym wydaniu Zalewskiego koniecznie obejrzyjcie piękny teledysk do drugiego singla promującego krążek – “Jednego serca”. Zdjęcia do teledysku nagrano w hiszpańskim Bilbao, a za jego reżyserię odpowiadał Piotr Onopa, który stworzył też obraz do piosenki “Miłość Miłość.”

To wyjątkowy utwór o poszukiwaniu miłości, o czymś bardzo intymnym, a jednocześnie jest w nim epicki rozmach, oddech, przestrzeń w dźwięku i w słowie. To wyjątkowa piosenka, która wymagała wyjątkowej opowieści w obrazie. Dlatego teledysk opowiada o relacji między dwojgiem ludzi z zupełnie innej perspektywy. Z góry. Tak, jakby byli jedynymi ludźmi na Ziemi. 

Tak o swoim nowym klipie opowiada sam Zalewski. Polecamy z całego serca!

A jeśli macie ochotę posłuchać “Jednego serca” w wersji live, sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie Zalewski zaśpiewa Niemena na żywo!

ZALEWSKI ŚPIEWA NIEMENA – TRASA KONCERTOWA 

10.08. OLSZTYN Amfiteatr im. Czesława Niemena | SOLD OUT
29.08. WROCŁAW Narodowe Forum Muzyki
30.08. WROCŁAW Narodowe Forum Muzyki | SOLD OUT

02.09. KRAKÓW ICE
07.09. WARSZAWA Teatr Roma | SOLD OUT
10.09. WARSZAWA Teatr Roma
23.09. POZNAŃ Sala Ziemi
24.09. TORUŃ Jordanki
25.09. GDAŃSK Filharmonia Bałtycka

01.10. SZCZECIN Filharmonia w Szczecinie
08.10. ŁÓDŹ Teatr Wielki
09.10. KATOWICE NOSPR
11.10. RZESZÓW Filharmonia Podkarpacka
12.10. LUBLIN Centrum Spotkania Kultur

W sieci pojawił się teledysk do coveru kultowego kawałka Czesława Niemena w wykonaniu Zalewskiego.  Na początku roku pojawiła się płyta “Zalewski śpiewa Niemena” z nowymi wersjami utworów z repertuaru legendarnego artysty. Wiosną koncerty promujące płytę wyprzedały się na pniu, a już pod koniec wakacji Krzysztof Zalewski po raz drugi wyruszy w trasę po Polsce. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →