kadr z teaseru filmu „Krzyk 6”

Krzyk 6” z pierwszym teaserem i datą premiery


14 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Legendarna seria filmowych horrorów nabiera ponownego rozpędu. Do sieci trafił pierwszy teaser filmu Krzyk 6.

Krzyk żyje i ma się dobrze

Renesans serii Krzyk jest prawdopodobnie jednym z największych powrotów ostatnich lat. Piąta część, którą mogliśmy zobaczyć w styczniu tego roku, zarobiła prawie 100 milionów dolarów. Doniesienia o starcie zdjęć do kolejnej części, zostały potwierdzone przez producentów niedługo po premierze „piątki”. Prace idą najwyraźniej bardzo sprawnie, ponieważ do sieci trafił pierwszy teaser Krzyku 6.

W obsadzie filmu znaleźli się aktorzy, których mogliśmy zobaczyć w poprzedniej części: Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Jenna Ortega oraz Courteney Cox. Żadnych zmian nie uświadczymy także w przypadku reżyserii oraz scenarzystów. Za kamerą ponownie staną Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, a twórcami scenariusza są Jason Vanderbilt i Guy Busick. Premiera Krzyku 6 już 10 marca 2023.

Trailer filmu Krzyk 6

Jenna Ortega na pokładzie = murowany hit?

Dodatkowym atutem najnowszego Krzyku, jeśli chodzi o potencjalny wynik sprzedażowy, jest obecność w obsadzie Jenny Ortegi. Jak już wspomnieliśmy, zagrała ona w poprzedniej części, ale było to jeszcze przed gigantycznym sukcesem Netfliksowego hitu zatytułowanego Wednesday. Nowa odsłona perypetii kultowej rodziny Addamsów skradła bowiem serca wielu widzów, ale wywołała także falę kontrowersji. Wszystko to ze względu na swój młodzieżowy charakter, który nie przypadła do gustu wielu starym fanom uniwersum. Wyraźnie widać jednak, że specyficzny, turpistyczny humor i gotycka estetyka do dziś znajdują wielu sympatyków, także tych, dla których Wednesday jest pierwszym kontaktem z rodziną Addamsów. Czy popularność serialu i samej Jenny Ortegi przełoży się na oglądalność Krzyku 6? Z pewnością liczą na to twórcy, którzy już przy okazji poprzedniej części nie mieli na co narzekać.

Legendarna seria filmowych horrorów nabiera ponownego rozpędu. Do sieci trafił pierwszy teaser filmu Krzyk 6. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Krzyk żyje i ma […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →