Kolejna zapowiedź albumu Emila Blefa!


15 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raper po 11 latach wydaje nową płytę. 

Zanim album Przesunięcia ujrzy światło dzienne, Emil Blef prezentuje drugi singiel promujący wydawnictwo. Raper mówi, że KO jest najbardziej imprezowym utworem na płycie.

KO nie jest numerem o melanżu, ale świetnie się na nim sprawdzi.

Płyta Przesunięcia ma opowiadać o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją i rodzicielstwie. Do tego intymnego świata wprowadzają nowoczesne, bujające podkłady – mieszanka trapu, house’u, groove’owego hip-hopu, synth popu i elektroniki.

Premiera krążka zapowiedziana jest na 29 marca. Pierwszy raz na żywo materiał będzie można usłyszeć na imprezie z okazji 12 urodzin labelu Alkopoligamia.com – 22 marca w warszawskim klubie Niebo, a także podczas kwietniowej edycji Enea Spring Break w Poznaniu!

Zdjęcia: Materiały prasowe

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.