Kolejna zapowiedź albumu Emila Blefa!

Obserwuj nas na instagramie:

Raper po 11 latach wydaje nową płytę. 

Zanim album Przesunięcia ujrzy światło dzienne, Emil Blef prezentuje drugi singiel promujący wydawnictwo. Raper mówi, że KO jest najbardziej imprezowym utworem na płycie.

KO nie jest numerem o melanżu, ale świetnie się na nim sprawdzi.

Płyta Przesunięcia ma opowiadać o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją i rodzicielstwie. Do tego intymnego świata wprowadzają nowoczesne, bujające podkłady – mieszanka trapu, house’u, groove’owego hip-hopu, synth popu i elektroniki.

Premiera krążka zapowiedziana jest na 29 marca. Pierwszy raz na żywo materiał będzie można usłyszeć na imprezie z okazji 12 urodzin labelu Alkopoligamia.com – 22 marca w warszawskim klubie Niebo, a także podczas kwietniowej edycji Enea Spring Break w Poznaniu!

Zdjęcia: Materiały prasowe

Raper po 11 latach wydaje nową płytę.  Zanim album Przesunięcia ujrzy światło dzienne, Emil Blef prezentuje drugi singiel promujący wydawnictwo. Raper mówi, że KO jest najbardziej imprezowym utworem na płycie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →